Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#488396 rbbj11 Előzmény: #488389

szerintem most kezded átlátni, helyesen látni, hogy kell a tőzsdén profitot csinálni! Helyes

Re: nincs cím

#488395 pepe01 Előzmény: #488392

Nézz be a topikomba (pepe01 részvényei), az utolsó kimutatás után még volt vásárlás ami szintén le van publikálva (lásd: 10%-os E-star pakk bővítés).

Természetesen további bővítés várható, így már nehéz lenne az 50% elérése.

Re: nincs cím

#488392 taresz Előzmény: #488391

Az 5,6-ös pakkra vársz 50%-ot, vagy az átlagodra? Lombard van? Időtáv? (Csak, hogy számolgassak egy picit.)

Re: nincs cím

#488391 pepe01 Előzmény: #488388

Szia

Már 100szor elmondtam neked: felgyorsult világunkban nem bírod megérteni, hogy nem hetekben mérik egy cég életét.

Most valóban nem látható teljesen a lejáró hitelek fedezete, de ettől függetlenül 50%-os nyerőt várok a pakkomtól.

Re: nincs cím

#488390 Ronin_ Előzmény: #488389

Itt kimaradt egy szó:

" Persze OLYAN poziból nyomom a süket dumát,de hogy 3k vagy a fele az már majdnem mind1... "

:-)

vagyis inkább

:-(((

Nem vagy egyedül:-)

Itt a lehetőség az olcsó bővítésre.

Re: nincs cím

#488389 Grizzly Géza Előzmény: #488388

Logikai alapon. 10k felett logokus volt venni? Matgab is leírta,számokkal igazolva is az volt. Utólag? hülyeség volt. Most 3k-nál logikus lenne eladni,mert csődbe mehet a cég,valamit mentsünk meg a kis pénzünkből. Teljesen ésszerűen hangzik. Ezért várom az ellenkezőjét. Mivel a kisbüfiket általában mindkét irányban szopatják,szeretnék az egyik irányból kimaradni. Ha tőzsdén minden ésszerűen működne,akkor mindenki nyerne,hiszen egyértelmű,világos számok alapján lehetne egyértelmű döntéseket hozni. Persze poziból nyomom a süket dumát,de hogy 3k vagy a fele az már majdnem mind1...

Re: nincs cím

#488385 Bendeguz Előzmény: #488383

Már csak azt nem tudom, hogy mivel fogom kitölteni azt a napi 20 óra veletek töltött időt, ha eladom a részemet...

Re: nincs cím

#488383 taresz Előzmény: #488381

Tök mindegy, hogy azt mondod a lánynak, hogy csóró vagyok, vagy E-star részvényes. Mindkettő azt jelenti. Szerencséd még lehet, hogy ha az utóbbiról semmit nem tud.

Re: nincs cím

#488381 Grizzly Géza Előzmény: #488378

Egyébként meg hiába gyúrok, ha a fejemmel egy horrorfilmbe is elmehetnék,nem kéne álarc :)) Különben is,nehogy má' én csajozzak,szerezzék meg ők maguknak ezt a jótestű-jóképű e-star részvényest! Van még pár garbós képem, cserélgethetem őket még egy darabig,amíg 10 k fölé repül az árfolyam :))

Re: nincs cím

#488380 Grizzly Géza Előzmény: #488378

Én már nem csajozok,37 leszek a nyáron,kiöregedtem... Olyan jól akarok kinézni hogy egy tükör is elég l1en a szexhez,with myself :)) Ahogy egy kollégám mondotta volt: ÉN! ÉN! Igen! ÉN!

Re: nincs cím

#488378 matgab Előzmény: #488357

Ez jó volt Géjza!! :-)

Amúgy úgy látom, hogy te már annyira fehér garbó fetisiszta lettél, hogy a nyáron már úgysem fogsz csajozni, csak 10 fok alatt! :-D

Re: nincs cím

#488375 Grizzly Géza Előzmény: #488361

remélem ezeket az új balekokat is egy alapos felhúzással fogják hülyíteni,mi meg rájuk sózzuk a 2k-n vett pakkokat 15-ért :)

Re: nincs cím

#488374 Grizzly Géza Előzmény: #488367

Na,te is guru vagy? Ebben a topikban az egy négyzetméterre jutó guruk száma viszonylag magas ))))

Ja és köszi.