Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: nincs cím

#485389 banyaiz Előzmény: #477019

rá kellett keressek mikor először hallottam ki is az a Laura Palmer. Nem néztem Twin Peakset. :)

Re: Serebro - Мама Люба (Mama Luba)

#481692 rbbj11 Előzmény: #481090

főleg az anyósülésen, akinek majdnem mindig kificcen a melle :)

Re: nincs cím

#481094 Fornit Előzmény: #480569

re: Dream Theatre

Találkoztam velük egyszer. Tudtátok h az egyikük neve igazibol Pumpaloaf? :)