Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#488363 Előzmény: #488356

Rejtő az alap.

De a szörnyű dogok árnyaltan ironikus és groteszk ábrázolásának mestere Ambrose Bierce volt, akit mellesleg korának legnagyobb humanista írójaként emlegettek.

" egyszer ,midőn gyermeki duzzogásomban letéptem kishúgom jobb fülét , anyám így szólt - meglepsz fiam "

Re: nincs cím

#488361 hAliG Előzmény: #488345

A mi bizalmunkat elvesztették (mi meg a pénzünket), de jönnek majd újabb balekok két-három év múlva, akik nem fognak tudni a mostani dolgokról, mert minden újra szépnek fog tűnni (ha nem megy csődbe addig) és ugyanúgy meggazdagodnak majd belőlük a g.ci bennfentesek, S..s Cs..ák..

Re: nincs cím

#488360 hAliG Előzmény: #488359

Chrome alatt jól működik, de a PDA-mról úgy megy, ahogy írod! Nem tudok semmit sem csinálni, csak az első ~8 hozzászólást elolvasni itt és ennyi.

Herceg, merre vagy? :)

Re: nincs cím

#488359 Grizzly Géza Előzmény: #488351

Guru,nem tudod miért sz@raxik a stocky explorer mellett? Most mozzilával nyomom... Csak nálam gázos?Nem jelennek meg jobboldalt a fórumtémák és hasonló problémák vannak...

Re: nincs cím

#488357 Grizzly Géza Előzmény: #488356

Na m1ek edzeni,ezen a nyáron sem a pénzemért fognak szeretni a csajok,tehát nem ártana még legalább egy tizest ledobnom xD

Re: nincs cím

#488356 Grizzly Géza Előzmény: #488351

Ja,csak egy legalább 1 szó hiányzik a mondatból! :) Egyébként sok Rejtőt olvasok,lehet hogy onnan eredeztethető a részletesebb megfogalmazás egy egyszerű basszameg helyett,pedig valójában erre gondolok :)))

Re: nincs cím

#488351 Előzmény: #488345

Úrnak születni kell ! Mondhatnád pl. hogy a.bánatos tököm vegyen , vagy vegyen az , akinek háromfejű volt az anyja, de nem , Te a legnehezebb pillanatban is így fogalmazol:

"akkor kicsit bizonytalan lesz a további vételeket illetően... " :)

Re: nincs cím

#488345 Grizzly Géza Előzmény: #488343

Majdenem mindegy,ki táraz ki egy ilyen negatív környezetben,mert nincs az az árf. érték ahol érdemes beszállni kivéve pár bennfektest,aki tud vmi infót esetleges hitelről... Mi tudatlanok csak nézünk mint a moziban és amikor minden higítás után két nappal már az utolsó pakk is minusz-10%-ban van,akkor kicsit bizonytalan lesz a további vételeket illetően...

Re: nincs cím

#488337 Lxrose Előzmény: #488324

Persze, bár akkor sem én írtam neked, csak nem tudtál úgy elmenni, hogy ne reagálj arra, amit nem neked szántam, hanem a többieknek.

Nem az volt a kérdés, hogy a jelzők mire valók, hanem hogy ezek használata hogyan minősíti a használóját.

Egy pszichológus biztosan megmondaná, hogy miért szeretnél engem lent, magadat meg fent látni valamilyen szempontból, bár ennek okát biztosan te is tudod.

Re: nincs cím

#488325 Bendeguz Előzmény: #488322

Matgabra céloztam és félig-meddig poén volt. Eladott, vártuk a faktort. Nézd, Illuzio, sose láttam a nevedet, egyszer csak beírtál, hogy halál, vér, enyészet. Hinnem kellett volna Neked? Ugyanazt a hitet várnád el saját irányodba, mint amit én Formerben láttam-látok, azzal a különbséggel, hogy őt élőben is megtaláltam. Ő sejtette a bennfentességet, de mégis Te vagy az igazi bennfentes, mert neked bejött a jóslatod. Véletlenül nem KÁ a monogramod? Komolyan érdekel a véleményed továbbra is, de kérlek ne vezess félre bosszúból, mert nem hittem neked látatlanba fél évvel ezelőtt. Maradok tisztelettel! B.

Re: nincs cím

#488324 Illuzio Előzmény: #488317

Neked meg minden jót kívánok,bár már megkértelek,ne írj nekem.Igen ez a nyerő hozzáállás,a jelzők arra valók,hogy "jelezzenek"bár ez neked magas.

Re: nincs cím

#488322 Illuzio Előzmény: #488309

Mikor,hol?Az eseményeket figyelemmel kísérem ,és nem estem neked ifjú barátom.A "játékos"szava szent az a lényeg.Én már 1/2 éve leírtam valamit(nem guruként)az nem tetszett.Mit kellene még mondani?A bennfentességet ráhagyom másra.Még valamit,nincs varázsgömb,csak üzlet.

Re: nincs cím

#488317 Lxrose Előzmény: #488304

Ez lenne a nyerő hozzáállás, hogy másokat naívnak és hasonló minősítő jelzőkkel kell titulálni?

Re: nincs cím

#488309 Bendeguz Előzmény: #488304

Megvolt a bejelentés! Néha olvasd is el a fórumot, mielőtt nekem esel. Sőt, FP is leírta itt a topicban hogy mi a stájsz. Te viszont nem nagyon szeretsz válaszolni. Kérdeztelek, hogy mint nagy guru, mit látsz a varázsgömbben, mi lesz a papírral? 100 Ft?