Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#487886 Előzmény: #487883

Köszönöm. Eladóknak meg nekem van egy halál biztos tippem, majd ha én írom be , hogy veszek, na akkor kell eladni.

Re: nincs cím

#487883 Kissherceg Előzmény: #487882

amikor beírom, hogy veszek. :) 3100-as céláramról pattant 15%-ot, most két szint közé szorult. Amerre forgalommal tovább megy, abba az irányba illik beszállni szvsz.

Re: nincs cím

#487882 Előzmény: #487879

Tegnap figyeltem! Vagy rosszul ? Emelkedett forgalommal, a szintek alatt nem tudom mit értesz, mondjuk tegnapra vetítve?! Szépen kérlek, mond meg , mi lett volna a figyelmeztető jel, hogy itt van vége a napi etető show-nak?

Re: nincs cím

#487877 Kissherceg

azért azt mérlegelhetnéd, hogy nem érinti mélyen a nagybüfit, hogy a hívők mit csinálnak... Nagyon elvagy tévedve...

Re: nincs cím

#487871 taresz Előzmény: #487863

Én még mindig nem vennék. Ha a világ tőzsdéi belekezdenek egy komolyabb korrekcióba, - ami esélyes - akkor úgy fognak repkedni a kisebb nagyobb csomagok, mint a szél. Ez a cég fundamentumaitól független lesz.

Re: nincs cím

#487869 Előzmény: #487864

Világ életemben logikus voltam,, tán nem is nagyon buta. Viszont ezt az " eladóin vagyok, de beállok vételire, aztán veszek és kiállok , beállok és eladok, nem állok és eltűnök, mutogatom magam látszólag ok nélkül" műsort évek óta figyelem, és szerénytelenség nélkül állíthatom, hülyébb vagyok hozzá, mint az első pillanatban.

Re: nincs cím

#487864 rbbj11 Előzmény: #487855

ha daytrade-re vetted, akkor megértem. Egyébként meg nagyon nehéz felismerni, mikor tömés megy v. bennfentes eladás várható. Pánikot könnyű csak felismerni, akkor ész nélküli eladások vannak, folyamatos eséssel, napi limites mélypontokkal.

Re: nincs cím

#487863 rbbj11 Előzmény: #487847

Nálam a köv. a képlet: van egy adott összeg, amit érdemes E-starra szánni. Fontos, hogy ez egy adott összeg. Innentől kezdve nem érdekes a %-os elmozdulása, csak az abszolút értékbeli változása, mert a teljes tőke töredéke.

Csőd közeli szituban sztem ér kb. 500 Ft-ot. 3500-as átlaggal véve az 3000 Ft bukó rv-ként.

Ha valóban jó lesz a reorg., akkor sztem ér kb. 5500 Ft-ot. Az 2000 Ft nyerő rv-ként. Ha a profitra és a csődre kb. egyenlő esélyt lát vki, akkor butaság vennie. Én jóval nagyobb esélyt látok a profitábilisabb verzióra, ezért nekem megéri.

Re: nincs cím

#487855 Előzmény: #487840

Tegnap órákig óvatoskodtam , figyeltem, csak nem fogyott az eladói oldal. Gondoltam én, hogy sok " palifogó" tétel is van, de azért vették is rendesen. Nagy nehezen rászántam magam a vételre.

Egy órán belül az összes "művevő" kiugrott. Ár zutty le. Olyan ideges voltam magamra a paliságom miatt, , hogy majdnem lerágtam a saját lábam.

Re: nincs cím

#487847 Sigorszky Előzmény: #487840

Mostanság én is erősen figyelem a papírt, érdemes volna-e venni valahol, vagy esetleg tényleg megy a levesbe. Partvonalról figyelve is izgalmas kérdés.

Re: nincs cím

#487840 rbbj11

az vicces, h. én a korábbi óvatoskodó, akit lehorrogtak, h. leszek vásárló, miközben a "hit gyülekezete" kitáraz. Az már csak a hab tortán, hogy pont az inverzét csinálták itt sokan az én vételemnek és eladásomnak...Én 9.x-en ki, 4-en be.

Re: nincs cím

#487816 rbbj11

engem is meglep, ugy látszik, még mindig nem dobták el elegen, vagy nem tudom...