Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#487425 Bendeguz Előzmény: #487400

De ha továbbra is szeretnéd a guru becenevet, akkor az OTP vétel +1000 Ft kicsavarásos (3750 Ft) történetedet göngyölítsd kérlek tovább, mert lehet más a tészta a levesben. És ezt most maximális tisztelettel írom.

Re: nincs cím

#487345 pepe01 Előzmény: #487341

Bejelentik, hogy a cégnél vak vezet világtalant ? :D

A másik tippem, hogy felkérnek portfolio managernek :D

Re: nincs cím

#487338 Sly-- Előzmény: #487325

Nem olyan rossz a mai gyertya, ha holnap megerősítésre kerül, akkor elképzelhető, hogy egy kis időre megtalálta az alját ezzel a leszúrással. De sokat nem látni bele, max. 4K körüli értéket egyelőre. Nem vagyok poziban, és nem is tervezem, csak skalp, mivel elég jól mozog.

Ma mi történt? A kivégze…

#487302 Grizzly Géza

Ma mi történt? A kivégzett tőkeáttételesek és hatisok felszívása vagy szimpla tömés? Nem vtam itthon,de izgi lehetett... 3 k-t vízionáltam mára..:(

Re: nincs cím

#487197 hAliG Előzmény: #487187

Hát igen, de sajna nem nagyon sikerült nekik..

És jó időben szálltam ki, majdnem 20%-ot hozott kevesebb, mint 1 év alatt. Aztán jött a feketeleves, Eszar :)

Re: nincs cím

#487196 banyaiz Előzmény: #487181

Ez is egy lehetséges kimenete a dolgoknak. Az is igaz olyat sem láttam még a tőzsdén, hogy minden szép és jó, és a papírok mégis olcsók, ilyan műfaj ez. Jobban bele kellene látni ebbe a cégbe mint ahogy én rálátok ahhoz érdemben lehessen vmit mondani. Nagyon sok múlhat a cég vezetésén is miben érdekelt. Olyan szépen kezdtek a tőzsdén nem kellene szétbarmolni a végére.