Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#487030 Bendeguz Előzmény: #487029

Tudom. Eleinte megvoltak az elveim, tartottam magam hozzá, aztán túlságosan elkényelmesedtem és az új munkahelyen figyelni se nagyon volt időm. Amire észbe kaptam, már sokalltam az esést és nem láttam mögötte a fundás veszélyeket, benyeltem a PR süketelést. Ezért haragszom kicsit! Kicsit... Úgyhogy főnökömmel már beszéltem, hétvégi túlórákkal fogom visszahozni a veszteséget, ezt a pappert meg hagyom hadd hozza vissza saját magát.

Re: nincs cím

#487029 rbbj11 Előzmény: #487020

"egy pont után nem bírtam eladni" Közhely, de ez mindig ugyanígy zajlik...legalábbis a többség számára. Van akinek rögtön az első rv-befektetése ilyen, van akire csak 3. évben talál rá ez a szitu. De az alapszabályok betartása nélkül és az általam szajkózott "intelligens befektetés" nélkül ez a törvényszerű, hogy így ér véget egy tőzsdés pályafutása. Ha ez most vissza is jönne, és nullával ki is szállnál, sztem akkor majd a következő lesz synergon típusú, ami sose jön vissza az eredeti bekeredre. Vagy ha nem az, akkor a következő. De mindenkit elér a végzet, aki megteremti rá a lehetőséget, mi több, kikövezi a veszteséghez vezető utat.

Re: nincs cím

#487027 Bendeguz Előzmény: #487021

Ilyenkor engem az foglalkoztat, hogy vajon mit gondol, mit érez Soós Csaba, Makra József és Kassai Ákos? Éreznek-e bűntudatot, megvan-e bennük a kellő tettvágy, optimizmus a megoldáshoz? Tudják-e mit kell tenniük? Az alapoknál vajon még ott dolgozik, aki 10k-nál vételt javasolt? És a legszebb kérdés: ki hogy látja a jövőt? Talpraállás és emelkedő pálya, vagy szétlopkodás és T-kategória?

Re: nincs cím

#487021 pepe01

Mit nevezel tömésnek?

Egy befektető vette a nagy részét évekre, ezt hívod tömésnek?

Re: nincs cím

#487020 Bendeguz Előzmény: #487015

Konkrétan a cégvezetésnek (akiket kirúgtak) hittem el a meseszámokat. Egy pont után meg már nem bírtam eladni. Ennyi.

Re: nincs cím

#487017 macika Előzmény: #486973

speka persze mint maga az egész tőzsde

amit mindenféle fundamentális kamukkal próbálnak megmagyarázni, amíg ki nem borul a bili

Re: nincs cím

#487015 pepe01 Előzmény: #486926

Szia

Szerintem az egy idióta, aki más ember szavára belevesz 1 részvénybe és megvárja míg harmadolódik. Egyéni sport , egyéni döntések.

Másrészt lehet, hogy vannak itt Mazók akik élvezik a pakk harmadolódást, nem tudhatod:D

Re: nincs cím

#487012 Bendeguz

Mindig megfogadom, hogy nem nézem minden nap a fórumot és nem őrjöngök az árfolyam miatt.... Mi a faxt lehet itt még tenni????

Re: nincs cím

#486973 Sly-- Előzmény: #486963

Értem, szóval hívők vannak. Az igazság az, hogy nemrég óta követem a topikot, néha úgy pereg, hogy nem is lehet. Maga a részvény néha jó egy spekára a réseknél, de semmi több.

Re: nincs cím

#486963 rbbj11 Előzmény: #486953

ezt hiába írod itt, minden alkalommal le lett közhelyezve az összes alapszabály

Re: nincs cím

#486961 Ricsi Előzmény: #486952

Köszi, sajnálni nem kell, betervezett veszteség. Lesz az még nyerő, talán nem is oly sokára. addig meg elfér a tarsolyban.

Csak azért írtam le, hogy lássátok, nem ám a ti veszteségetek a legnagyobb. Persze, ahogy te mondtad, a szomszéd tehene nem csal mosolyt az arcodra, de azért felmérésnek nem rossz.

Jah, és a szomszéd átkiabált pár napja, hogy vigyázz, jön a tehánvész...

Re: nincs cím

#486959 Előzmény: #486944

Politikai állásfoglalás? Mondjuk egy jó jéghoki meccs olyan, hogy sok izgalmas játék, és némi bunyó.

A mi nemzeti meccsünkben senkinek fogalma nincs a játékról, de mindenki őrjöngve üti a másikat. Ebből szebb jövő nem lesz. Azért bátorkodtam eltérni az eredeti témától, mert Te sem a kérdésre válaszoltál.

Re: nincs cím

#486953 Sly-- Előzmény: #486941

Remélem tanulsz a saját hibáidból. Ha már felismerted őket, megtetted az első lépést.

Van néhány tőzsdei aranyszabály, amit vagy előre megtanul az ember vagy menet közben kerül sokba vagy ledarál a piac. Sok más lehetőség nincs.

Re: nincs cím

#486952 Bendeguz Előzmény: #486949

Nem lettem se nyugodtabb, se boldogabb. A szomszéd tehene ha megdöglik, az nem csal mosolyt arcomra. Mindenesetre sajnálom. Már csak azzal nyugtatom magam, hogy ez csak pénz. Egészség megvan, a többi meg nem számít.

Mielőtt nagyon elfajulna…

#486949 Ricsi

Mielőtt nagyon elfajulna a vita...

Adtam el dax-ot 5 800-on. Ennek letétigénye 0,5%, szóval 29 Eur. A múlt héten volt a dax 6 970, tehát buktam rajta 1 170 pontot. Ez a befektetett tőkének a 400 szorosa (négyszázszoros). Hallottatok tőlem valaha is egy rossz szót?

Felmértem a befektetésem hozamának lehetőségét, és a veszélyeket, és így döntöttem. Én magam, akkor is mondott mindenki mindenfélét a dax topicban. Szóval, amíg nem hoztatok össze ennyi veszteséget, ne is idegeskedjetek :)