Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#486894 Bendeguz Előzmény: #486890

Dehogynem. Én se mondom el senkinek. Fél évi fizetésemet buktam idáig. 1 év alatt össze tudom spórolni, amit idáig elkúrtam, de akárhogy is nézem, ez időben akkor is 2 év veszteség. De hát a nem realizált nyerő nem számít veszteségnek.

Re: nincs cím

#486893 Arsene Lupin Előzmény: #486871

Persze, hogy nincs ráhatásom. De én már novemberben megmondtam: aki megorganizálja saját díját, az egyéb csúnyaságokra is képes.

Amióta engem kóstolgat, feleződött a papír. Úgyhogy lehet elcsendesedni, mert egyelőre nálam vannak a találatok, ott meg csak a hülyítés.

Re: nincs cím

#486892 Ricsi Előzmény: #486890

Én spec előre elmondtam neki, mikor mit fogok csinálni. Látja a veszteségeimet, de tudja, majd nyerőre fordul. Persze igazából nem is érdekli :)

Re: nincs cím

#486890 sokkerdes Előzmény: #486888

Gyűjtöm az erőt h a párom ak tálaljam a helyzetet... muníciót gyűjtök.. vagyis bátorságot Senki nem érez velem együtt?

Re: nincs cím

#486888 Bendeguz Előzmény: #486884

A legjobb kérdés, imádom! Én is szeretném másra hárítani a döntéseim következményeit, ebben segít a "tartsam?".

Re: nincs cím

#486885 taresz Előzmény: #486883

párbeszédablak jobb alsó sarka. "privát üzenet" és onnan "üzenetküldés XY számára"

Re: nincs cím

#486882 Formerplayer Előzmény: #486871

Srácok, durván megbombáztatok 15 perc alatt..Megvárnám a holnapi napot, talán árnyaltabban és hasznosabban tudnék érvelni..Kis türelmet kérek, nem egyszerűen gyűjtöm az infókat, de nem akarok x-edjére is lukra futni....

Re: nincs cím

#486871 Formerplayer Előzmény: #486771

A mosónő stílusbeli kategória..Bármennyit izmozol,ez nem változik. Független attól, hogy ennek a sztorinak mi lesz a vége. Nem tőled függ,nincs ráhatásod, s pláne nem azért, amit és ahogyan eddig érveltél....

Tőled függetlenül, mosónő, helyzet van...Ez evidens,sajnos....7000 óta, sajnos spirál...a végét pedig nem látni..De nem azért, amit látni vélsz....Ezért a helyzetért a felelősségem minimális....De a biztatási kár kétségtelenül magas....Az én goodwill-em --a legjobb szándék mellett is-- erősen egyszámjegyű..forintban....

Privátban már ment-megy egy komolyabb helyzetelemzés, akit érint..

Muskátli!

Beszélj pityókással, ma többször eszmét cseréltünk..Talán lesz haszna.....

Re: nincs cím

#486865 Zotya32 Előzmény: #486864

Kérdezd meg tőle, hol vette? 10k felett?

Ezek szerint az E-star belépett a T-kategóriás papírok díszes társaságába.