Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#486864 hAliG Előzmény: #486769

Facen üzentek E-Starnak, érdemes elolvasni :D

Na bemásolom ide, mert nem mindenkinek van (egy csaj írta amúgy - halkan mondom, hogy nem is rossz csaj):

"Hiteles banda! Hitelpiramisra épülő pilótajátékotok előtt nem e kellett volna e esetleg e kicsit befogni e a pofinkat a bankok profitjának államosításáról e? E! E-Szart a bankok E-Képp köszönik meg! Na cupp, maj viszek bablevest a böribe :-P"

Re: nincs cím

#486863 Muskatli Előzmény: #486826

??? nem értem mire célzol.

rövid forrásokkal inkább a forgóeszközt szokás finanszírozni, az emlékeim szerint az pontosan pariban is van nagyjából. => ez király

de a hosszúval kötelezettségekkel és a saját tőkével meg a befektetett eszközöket azaz tárgyi eszközöket +immatot, goodwillt,

namármost, akkor szerinted a hosszú hitellel inkább a tárgyi eszközöket finanszírozza a bank vagy a megfoghatatlan goodwillt és immatot.

azaz szerintem a nagy immat állomány sem fényesíti annyira a saját tőkét, csak erre céloztam.. de legalább egy jó része koncessziós jog.

Re: nincs cím

#486833 tigus Előzmény: #486814

az immat sor főleg a román koncessziós díjakat tartalmazza. (elvileg van értéke)

a goodwill-nek azért van alapja, az eetek tud évi 7 millió eur ebidtát (elvileg).

az eszközökhöz képesti többletvételárhoz ezt kell nézni.

de okosabbnak csak az auditált beszámolóból lehet majd lenni.

Re: nincs cím

#486821 banyaiz Előzmény: #486816

Engem az érdekelne, hogy nyilvános az miért nem jött össze az Otp hitel? Mármint a részletek milyen szerződéskötési, folyósítási egyéb feltételei voltak a banknak amit nem tudott a cég elfogadni vagy teljesíteni? Ebből sok következtetést lehetne levonni.

Nagyon jó tevékenysége van pedig ennek a cégnek, Bét egyik jó papírjának tartom, de az nagy csalódás lenne, ha itt is vmi mutyizás lenne a sztori vége. Mondjuk nincs részvényem , de érdeklődöm utána.

Re: nincs cím

#486820 Bendeguz Előzmény: #486814

Ha én egy ilyen céget vezetnék, vagy közöm volna a helyzethez, rohadtul magam mögé pislognék az utcán.

Re: nincs cím

#486814 Muskatli Előzmény: #486794

pffff, életem legrosszabb döntése volt....

egy ilyen mérleg mellett összetehetnék a két kezüket, hogy egyáltalán valamilyen bank szóbaáll velük... nemhogy még itt gondolkoznak azon, h nem veszik igénybe az OTP hitelt...

nekem úgy tűnik, h nagyon nem látják a cégnél a helyzet súlyosságát... és ez a legrosszabb.

valaki azért nekem elmagyarázhatná, hogy fél év alatt (már REteek után), hogy tud egy cégnek a számai ennyire drasztikusan leromlani.

Exmnbs1, pillants rá még egyszer arra a mérlegre és nézd meg a goodwill mellett az immateriális sort is.... csak hogy fokozzuk az élveztet.. f@sza

asszem ma bedobok egy pár sört...

Re: nincs cím

#486801 tigus Előzmény: #486757

érdemes megpróbálni, mert nekem folyamatosan visszajön:

"Az üzenet kézbesítése nem sikerült a következő címzettek vagy csoportok számára:

ir@e-star.hu

Az üzenet nem kézbesíthető, mert az erre a címre történő kézbesítés korlátozva van. "

ez aztán kapcsolattartás:(