Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#486526 rbbj11 Előzmény: #486513

jöhet, de nekem egyszerü tapasztalati megérzésem, h. nem az jön. Bizonyítékom nincs rá, csak más kép áll össze a fejembe fundát, chartot stb-t évekre visszanézve összetéve

Re: nincs cím

#486522 sokkerdes

Tartottam, nem dobtam el eddig. Lehet, hogy most meg már mindegy... De lehet, hogy még mindig nem. Kb. harmadoltam...::(( Hülyén hangzik, de ha úgy gondolom, elhiszem, hogy visszamegy (hasonlóra mint ahol vettem), akkor érdemes lenne most venni, mert ugye hiszem, hogy visszamegy. Na de ha nem, akkor meg mire várok? Vagy ez az arany középút, tartom és várok míg korrigál valamennyit felfele?????

kedves tagtársak "örömme…

#486515 korpa

kedves tagtársak "örömmel" jelzem megfeleződött a befektetésre szánt pénzem

4400on szálltam vissza, de azt hittem a 4000 NAGYok miatt ezt jól tettem...azóta csak figyelek és várok, hogy mire azt nem tudom...de hogy ebből mikor lesz 7000...

Re: nincs cím

#486514 sokkerdes

Rivotril, te mire számítasz? Melyik verzió jön be az itt vizionalizáltak közül?

Re: nincs cím

#486509 rbbj11 Előzmény: #486505

igen. Ezt látom. A forgalmas esés csak akkor jel középtávra további esésre, ha lassan növekszik a forgalom, söt, leginkább ha stabilan magas. De én inkább a végsö kitárazásra utaló jeleket látok. Ez nem azt jelenti, hogy ha pl. 3 hónap múlva újabb nagyon rossz események jönnek, nem táraznak azok is ki, akik mostanában vesznek. De feltételezve, hogy nem lesz már sok kellemtelen meglepi, közel lehetünk az esés végéhez. Még kéne egy kis oldalazó kínlódás a végére, akár hónapokon át.

Egyébként 2000-re azért se jön sztem vissza, mert az 5 éves chartba se illene jól, ha abból indulok ki, h. a cég növekszik, és valóban nincs továbbra sem komoly versenytársa. 3000 körüli konszolidációt és döglödést várok, ha nem a gyors felpattanásos verzió lesz.

Re: nincs cím

#486505 Bendeguz Előzmény: #486504

Az utolsó mondatodat fejtsd ki kérlek. Azt mondod, hogy ami felfelé volt begyorsulás, az van most lefelé? Tehát fordulatnak kéne jönnie? Szentiment alapján ideje volna.

Re: nincs cím

#486504 rbbj11 Előzmény: #486502

sajnálatos, de ezúttal én is veletek szívok. Mondjuk 1-2 hét nem idö, ilyen gyorsan nem szeretek kiszállni, jelenleg egyedül a begyorsuló esés ad reményt.

Re: nincs cím

#486500 vincentlauria Előzmény: #486495

ugyanaz ez az érzésem, és sajnos be kell látnom, hogy eddig is így volt... az azért érdekelne, hogy ki száll be? ennyi kisbüfi, csak azért, mert "már sokat esett"???? jó lenne tudni, egyetleneim és former véleményét!!

Re: nincs cím

#486495 Legend81 Előzmény: #486491

Tisztára olyan, mintha csak várnák, hogy töltődjön a könyv, aztán öntik. Ez nagyon szomorú nekem. :(

Olyan mintha ma is tesztelni szeretnék a 3500-at.

Re: nincs cím

#486488 sokkerdes Előzmény: #486464

az 1000 db vételtkikapták? Meddig verik ma is le? Tegnap kicsit megkönnyebbültem a -(csak...) 70 Ft-tal...

Re: Fekete péntek :(

#486486 Bendeguz Előzmény: #486480

Mi van most ezekkel a nyitott határidőkkel? Mindet zárni fogják? Hogy működik ez?