Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: Fekete péntek :(

#486469 holnor Előzmény: #486360

1408 (pénteki nyitott)- 1236 (hétfői nyitott) = 172 konti. 1 konti 100 db részvény, tehát 170 k 17000 db rv.

Re: nincs cím

#486464 Grizzly Géza Előzmény: #486458

Úgy néz ki,valakinek még mindig sok van...

Azt hittem óvatosabbak lesznek,de beöntötték,túl csábító volt az az 1000db vétel...

Re: nincs cím

#486413 banyaiz Előzmény: #486372

Nem olvastam tőle semmit. Ennek az a fő oka ahogy elnézem Csernust, szerintem neki lenne leginkább szüksége mentális segítségre. Súlyosan problémás esetnek néz ki a számomra, így laikusként is. :)

A másik oka, hogy eleve idegenkedem a pszichológusoktól, miért tudná ő megmondani, vagy bárki más mi a jó nekem? Vki nagyon az életről akar elmélkedni vsz olvasson inkább pl: Thomas Mannt, ott is rácsavarodhat az élet nagy problémáira, és egy "kicsit" komolyabban mint ez a jóember. Persze ez szvsz.

RFV körül jól megnőtt a bizalmatlanság nem gondoltam még egyszer látjuk ilyen szinteken.

Re: nincs cím

#486373 sokkerdes Előzmény: #486371

Szeretnék bizakodó lenni. Süt a nap is (nem pont most) és jobb kedve van az embernek. Legalább e miatt ne kéne már gyökölni, görcsölni... Hátha... Kontra?

Re: nincs cím

#486372 sokkerdes Előzmény: #486359

A nő nekem nagyon tetszett, A férfi már kevésbé. Viszont az előadása, amit hallottam kitűnő volt. Nagyon emberi és életszerű volt. Azóta nekem is hiteles. Bár tény, hogy fura alkat.

Re: nincs cím

#486371 Bendeguz Előzmény: #486356

Lesz elemzés? Mai nap alapján ki mit gondol? Reggel 3 millával bevágták napi mélypontra, utána 22 millával visszavették 3700-ra. Ez tömés, vagy erősítés?

Re: nincs cím

#486359 Bendeguz Előzmény: #486354

Ugyanezt gondoltam, amit ti is, hogy egy ****, meg teljesen hiteltelen, hiszen elhagyta a felesége. Egészen addig így véltem, amíg élőben meg nem hallgattam egy előadását, ahol burkoltan kitért a saját nőügyére is. Ott tisztult ki bennem minden és elkezdtem tisztelni. Nem szabad bedőlni az előítéleteknek, nem mindig hasznosak.