Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#486224 hAliG Előzmény: #486202

Nekem optimista természetem van :)

Mondjuk amikor szakad 10-20%-ot, akkor hatalmába kerít az érzés, hogy mekkora bukó, de pillanatok alatt ki tudom kapcsolni ezt. Persze ehhez az is hozzájárul, hogy nem kenyérre kell az itt lévő pénz.

Természetesen rossz lenne elbukni, de túl tudnék lépni rajta.

Re: nincs cím

#486217 Grizzly Géza Előzmény: #486202

Csak próbálok egy kis lelket önteni a T. szektatársakba. Nekem már akkora a bukóm,hogy tök mind 1,na jó ez így túlzás,de én nem adom el, nem érek rá folyton figyelni, dt nem az én világom. Hülye voltam,beragadtam,volt már ilyen 2008-ban otival,2500-on all in,onnan felezés pár héten belül---szívtam a cigit,pedig nem dohányzom. Nyerővel adtam el. Azután rfv-vel kerestem még a legtöbbet. Hívő lettem :)) Most már kitartok,mert szvsz én nem hiszek a 2k--->6k teóriában,de ha ez lesz,azt sem bánom,csak l1en 6k :)). Jön a fizu és veszek még,mert függő vagyok,ennyi. Azt,hogy agyalágyult vagyok, azt már Lupin mester megállapította,de 10k felett Te is meggyőződhetsz róla egy fórumtalin,addig nem megyek,mert osztani akarom az észt,milyen tuti papírba fektettem a lóvét. Nem vagyok optimista,havonta 1 millát buktam átlagban egy év alatt és ennek a harmadát kerestem "kemény" munkával,tehát qrva szar volt a portfolióm :))). Kb ennyi, most örülök,mert süt a nap és a 15 hónapos kisfiam mosolyog mint a vadalma... Kicsit később játszik a családi ház füvén ennyi,addig panelnyomor és meló. Hajrá Magyarország! Éljen a kerály!

Re: nincs cím

#486214 rbbj11 Előzmény: #486173

elöre meg kellett volna határoznod a profitcélt és a hozzá tartozó veszteséglimitet. Ha eddig nem tetted, tedd meg most minél gyorsabban. Utána csak tartsd magad hozzá.

Re: Fekete péntek :(

#486211 holnor Előzmény: #485646

a pénteki 17000 db hatizáráshoz kötődött, a 1203 nyitott k.á. 1236 darabra csökkent.

Re: nincs cím

#486202 Előzmény: #486193

Nem Neked írom személy szerint, kedves G.G. , csak az írásod révén jutott eszembe, hogy aki ezekben a napokban tréfálkozik, annak vagy nincs részvénye, vagy van , de agyalágyult, vagy van , és olyan átkozottul szerencsésen jó és optimista természete van, hogy engem megesz a sárga irigység.

Re: nincs cím

#486188 hAliG Előzmény: #486181

Jah értem már :)

Akkor elrontottam most teljesen, mert már egy db-ot sem tudok venni..

Habár még a ~2000Ft-on 1000db vétel az áll. (Mondjuk jó lenne, ha nem lenne rá szükség)

Re: nincs cím

#486187 Bendeguz Előzmény: #486181

Pont kérdezni akartam az internal server error közbem, hogy hAliG mitől ilyen rohadtul optimista még mindig?

Re: nincs cím

#486181 holnor Előzmény: #486165

sok kitartó fórumozó dobta a pakkját. te mint "hívő" szintén eladtad, de veszegeted vissza, tehát nm vesztetted el a "hitedet". így rontod az összképet.

szentiment alapon a mélypontot az jelzi, amikor a legkitartóbb longosok (legalábbis nagy részük) is zárnak. erre célzott Rivotril.

Re: nincs cím

#486166 sokkerdes Előzmény: #486162

Adjam, ne adjam/tartsam? Legszívesebben hagynám és rá se néznék fél - 1 évig majd csodálkoznék hogy a beszállási érték fölött (na jó, közelében) van... Tudom, ébredjek már fel...

Re: nincs cím

#486165 hAliG

Ezt nem értem pontosan, hogy nem rontanám az átlagot?

Re: nincs cím

#486162 hAliG Előzmény: #486154

A fekete pénteken megjelentek a támasztó pakkok.. azért is táraztam be újra.

Néhány db-al több van, mint azelőtt :)

Re: nincs cím

#486154 Bendeguz Előzmény: #486147

kék madár? az mi?

de nagyon örülök, hogy 3 millióval -5%. Még csak jelzés értékkel se támaszt a cég, az IT tagok meg bottal se piszkálják.