Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#486074 Sumerologo Előzmény: #486066

Ezeket januárban kellett volna megvenni...:)

Azóta mentek 15 - 25 %-ot....

Látsz még legalább ugyanennyi kraft-ot bennük? (A hírek végül is ezt sugallják.)

Re: nincs cím

#486071 rbbj11 Előzmény: #486067

a shortolás felettébb veszélyes dolog, szerencse, hogy medvében is van olyan long, amivel jól lehet keresni. Pl. nemesfémek long, VIX long. Shortolást ebben a topicban nem javasolnék senkinek, az csak a legdörzsöltebb spekulánsoknak való ill. a szerencsevadászoknak, akiknek van sok vesztenivaló pénzük.

Re: nincs cím

#486066 rbbj11 Előzmény: #486065

a stabil bankok jól szerepelhetnek, amíg kitart a likviditásbőség. De ahogy hónapokkal ezelőtt is, ha már bankot, továbbra sem otp-t, hanem akkor már DB-t v. Commerzbankot vennék, ha már mindenképp magyar forintban megvásárolható rv-t szeretnél. BETa piac.

Re: nincs cím

#486065 Sumerologo Előzmény: #486063

Lehet, hogy holnap folytatom a portfólió bővítést. OTP-be (vagy másba is) bele kéne csípni?

befektetés

#486064 rbbj11

"A befektetéshez tőke és kiterjedt tudás kell. Időnként rengeteg tőke és idő kell hozzá, h. megszerezzük a szükséges tudást. Számos sikeres befektető veszített nem egyszer, mielőtt nyert volna. A sikeres emberek tudják, h. a siker rossz tanár. A hibákból tanulunk, a befektető negyedben pedig pénzbe kerülnek a hibák. HA NINCS ELÉG TUDÁSUNK ÉS TŐKÉNK, ANYAGI ÖNGYILKOSSÁG BEFEKTETÉSSEL PRÓBÁLKOZNI."

The Cashflow Quadrant, 1999.

Re: nincs cím

#486062 Arsene Lupin Előzmény: #486058

Én úgy vagyok értesülve, hogy 12K körül kiszórta, bemondta, hogy túlértékelt, majd 10K-tól lefele végig bevette a bránert, közben végig sipítozta a vételi jelet.

Ha 12K-nál túlárazott volt, akkor mitől lett 10K-nál vételi jelzés?

Néha kitömik az embert, néha baromira kitömik, de hőskölteményt költeni hozzá azért túlzás.

Re: nincs cím

#486058 pepe01 Előzmény: #486037

Én már 1 éve is mondtam, hogy túlárazott a papír, tehát Én nem csak felbeszélek.

Re: nincs cím

#486053 Arsene Lupin Előzmény: #486052

Miért ne tehetnék meg? Kiszervezik a cégből a gyémántokat, a spekiknek meg hátrahagyják a sz*rt. Rohad egy darabig a papír, aztán a végén még örülni is fognak a spekik a kivezetésnek. Volt már ilyenre példa a tőzsdék történetében.

Re: nincs cím

#486052 Bendeguz Előzmény: #486050

Az ember úgy működik, hogy amit sokszor hall, azt egy idő után elhiszi. Mit gondol, ha ez így valósul meg, mennyin fogják kivezetni? Megtehetik, hogy 2000-en vezetik ki?

Re: nincs cím

#486051 Bendeguz Előzmény: #486049

Engem megnyugtatna egy olyan hír, hogy Pataki, Lantos és a többi úriember saját zsebébe nyúl és meghitelez a cégnek kb 5-10 mrd Ft-ot. Vagy hogy a lengyel, német, vagy az amerikás magyar szakmai befektetőt szerez, aki kistafírungolja a projekteket viszonzásul 240 ezer részvényért. Vagy hogy a Magyar Állam fel kívánja vásárolni az egész társaságot 10k árfolyamon. Vagy hogy Matgab eladta :)

Re: nincs cím

#486049 sokkerdes Előzmény: #486048

Szerinted van realitása mostanság olyan hírnek, ami megnyugtatna minket? Régóta tartom, de úgy látom bajnak. Sokáig bíztam benne, de a mostanában a cégtől jött/nem jött, időben/késve infók elég aggasztóak. És a hírek, amiket jónak gondoltunk - a nagyágyúk érkezése az IT-be - sem bizonyultak egyelőre előrevivőnek.

Re: nincs cím

#486048 Bendeguz Előzmény: #486044

Legyen őszinte, önnek mikor jönne el az az állapot, hogy pénzt fektetne a cégbe? Milyen híreket kéne hallania, minek kéne történnie?

Re: nincs cím

#486047 sokkerdes Előzmény: #486044

A szerelem túlzás. Inkább rossz érzés realizálni a bukót. De még jobb mint a még nagyobb bukót.

Re: nincs cím

#486044 Arsene Lupin Előzmény: #486038

Azt kérdi tőlem, hogy dobja-e E-Sztert. Én november óta írogatom, hogy E-Szter egy odvas k****. Úgy látom, hogy a topikban is elég sok spekit lemarkecolt már. Ön viszont még habozik és szerelmes E-Szterbe.