Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#486039 sokkerdes Előzmény: #486033

Úgy gondolom, ha el is dobom, szeretném majd visszavenni. Bár már sokkal régebben kellett volna ezt megtenni - de lehet, hogy most sem késő?! Bár amilyen a formám, lehet, hogy dobom és pattan (nélkülem)...

Re: nincs cím

#486037 Arsene Lupin Előzmény: #486033

Az előbb írta, hogy három éve hirdeti a zseniális telko-tutit. Mi az, hanem tanácsadás?

Itt is folyamatosan adja a vételi jelet, mint a süllyedő Titanic.

Re: nincs cím

#486036 Előzmény: #486029

Ésaiás, aki annak az időnek kiemelkedő prófétája, azonnal felismeri, hogy Ezékiás meggondolatlanul cselekedett. Tudja, hogy nem Babilon, hanem Isten Ezékiás legbiztosabb védelme, és elmondja a királynak: az, hogy gazdagságát megmutogatta a babiloniaknak, tragédiához fog vezetni. Íme, jönnek napok - mondja Ésaiás -, és mindazt, ami saját házadban van, és amit ősatyáid a mai napig felhalmoztak, Babilonba hurcolják.Isten határozott: Semmit sem hagynak meg(Ésaiás 39:5, 6).

Re: nincs cím

#486035 macika Előzmény: #486033

szóval akkor te is szórtad a kecsegtetőt mi? ))

sztem 3000 egy darabig nem hinném hogy lesz.

esetleg egy leszúrásban a következő a maciréshez.. ha kifingatják a hatisokat

pénteken 174 konti volt a tét

Re: nincs cím

#486033 pepe01 Előzmény: #486032

Aki nem akar magának bajt az a nőügyekben és a tőzsdével kapcsolatosan tanácsot nem ad.

Én várom kb. 3000-ig le, ott szeretnék egy szép pakkot betankolni.

Re: nincs cím

#486032 sokkerdes Előzmény: #486000

Akkor már holnap is lefelé várható? Dobjam, ne dobjam? És mikor, mennyinél? Csak ennyi most a kérdés hirtelen... gereblézés közben.

Re: nincs cím

#486029 Arsene Lupin Előzmény: #486022

"Az igazi guruk szerint az évente ismétlődő eseményeket megjátszva lehet hosszú távon szép profitot elérni."

Szántás, vetés, aratás. Én is ezt javasolnám Önnek.

Re: nincs cím

#486027 Arsene Lupin Előzmény: #486017

"Már 3 éve hirdetem a Telekomos taktikám, eddig mit olvastál aranyapám? :D"

Aranyapám? Elég idegesen hirdeti az igét. Nem Ön véletlenül az pap, aki felpofozta a rendetlen gyerekeket a hittanórán?

Azt sem értem, hogy ha valaki egy telko-zseni és ott halálra keresheti magát, az miért nyeli be folyamatosan az E-Star bránert. Mazochista vagy hajlama van rá?

Re: nincs cím

#486022 pepe01 Előzmény: #486021

Legfőképp a portfolio-s Telekom topikban :D

Az igazi guruk szerint az évente ismétlődő eseményeket megjátszva lehet hosszú távon szép profitot elérni.

Re: nincs cím

#486020 pepe01 Előzmény: #486006

A topikomban holnap írok neked egy konkrét példán keresztül. A telekomban most is megvan az 548?-on vásárolt pakkom fele. mikor leközlöm az eredményeket majd látni fogod, mikor és miért érdemes számomra lombardért vásárolni.

Re: nincs cím

#486017 pepe01 Előzmény: #486010

Már 3 éve hirdetem a Telekomos taktikám, eddig mit olvastál aranyapám? :D

Kérdezd meg Macit, Ő elmeséli neked:D

Ha van egy kis időd mesél neked Worfról is és a 2009-es 580-as Telko pakkjáról is.

Re: nincs cím

#486012 Bendeguz Előzmény: #486010

Lupin úr, hát nem tudja milyen egyszerű pénzt keresni? Csak meg kell lovagolni a hullámokat. Alján be, tetején ki. Ennyi ;)

Re: nincs cím

#486010 Arsene Lupin Előzmény: #486001

"Vagy a másik kedvenc példám 1 hónap alatt Mtelekom osztalékrally idején 10%-ot fogsz és ez neked 1,5 + 0,6 % hitelköltség+ tranzakciós díjba kerül."

Ez már a hülyítés kategória. Ha ilyen könnyű lenne ingyenpénzhez jutni, mindenki ezt csinálná.