Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#485858 Arsene Lupin Előzmény: #485855

"akkora már nem volt saját szabad azonnal felhasználható tőkéjük"

Egy brilliáns üzleti modellnél ez nem fordulhat elő. Ha igen, akkor az amatőrizmus vagy pedig szerencsevadászat. Ezekről a lehetőségekről elfelejtették tájékoztatni a spekiket.

Egy kerti budi felépítését alaposabban szoktak megtervezni.

Re: nincs cím

#485857 rbbj11 Előzmény: #485854

Igen. Emlékezz FSLR-re, egyelőre hasonló a történet. Sztem ezen is szép nyerőm lesz, de addigra lehet, 3000 lesz az átlag bekerem?

Re: nincs cím

#485855 Camilla2 Előzmény: #485851

Úgy értem az ismert emberkék bevonásával gondolták megerősiteni a hátszelet az EU -s források eléréséhez,de akkora már nem volt saját szabad azonnal felhasználható tőkéjük.Mással nem nagyon tudom magyarázni a "nagyágyuk " bevonását a cégbe .

Re: nincs cím

#485853 rbbj11 Előzmény: #485813

US-piacon is tudok végtelenségig hasonló történeteket sorolni, gyakran u.az a téma: szépreményű cég, 10x-ező cég, majd 5-ödölő, és beáll azon a lenti szinten oldalazásra, vagy esik nulláig.

Ez nem magyar specialitás. Ezért írtam, hogy aki RFV-vel ennyire elb.ta, a legjobb tanácsom, hogy hagyja a p.ba a tőzsdét, soha többé egy fityinget se hagyjon ott.

Re: nincs cím

#485852 Camilla2 Előzmény: #485826

Bizony nagy lecke,de én is ezt csináltam annak idején az Eco-nál,nagy lecke volt nekem is.El kell dobni és megvárni az alját,addig meg DT,ha már ennyire ragaszkodsz a starhoz.

Re: nincs cím

#485851 Camilla2 Előzmény: #485837

Meg valószinű 3o-4o % saját forrás kellett volna ( bár szerintem ez volt a cél az ismert személyek bevonása a cégbe) csak már nem volt miből.

Re: nincs cím

#485850 Arsene Lupin Előzmény: #485847

Gondolom, hogy valami iszonyat jött ki primér módon, elkezdték kozmetikázni a számokat, szorított az idő, kapkodtak, stb. Van, ahol a mérleghamisítás gyanúja is felmerül ilyenkor a felügyelő szerveknél.

Ha véletlenül csinálták, akkor amatőrök, ha direkt, akkor hamiskártyások. A piac lereagálta ma.

Re: nincs cím

#485847 exmnbs1 Előzmény: #485844

érdekelne hogy miért sikerült kiegyensúlyozatlanra a mérleg

szaktudás hiány, hanyagság vagy?

Aludjatok, mert belekerg…

#485846 Ricsi

Aludjatok, mert belekergültök, jó éjt :)

Re: nincs cím

#485844 Arsene Lupin Előzmény: #485841

Zabálták a spekik. Kaptam rendesen a megorganizált díj és a Jobs image-koppintás említése miatt rendesen. A most rinyálók vitték a prímet.

Re: nincs cím

#485837 Arsene Lupin Előzmény: #485833

"Miért nem pályáztak EU-s forrásokra? "

Az EU megköveteli a korrekt könyvelést, és a brilliáns üzleti modellként eladott hitelpiramist sem nyalják be feltétlenül.

Re: nincs cím

#485833 taresz Előzmény: #485831

3-6 hó időtávon ki fog derülni mi történik.

Egyébként Mindenki elment a kérdés mellett amit már feltettem egy párszor. Miért nem pályáztak EU-s forrásokra? Az energetikába rengeteg pénzt tolnak. Ha csak azért, mert SCS. elvi alapokra helyezi ezt a kérdést, akkor nagyobb bráner mint gondoltam.

Re: nincs cím

#485832 alibaba Előzmény: #485306

Re: Mérleg nincs egyensúlyban. Kijavították. Ami most fent van a bet.hu-n ( http://bet.hu/newkibdata/109975710/EStar_Q4_report_HU.pdf ), ott már OK a mérleg. Mondjuk nem értem, mert a korábban publikáltban ( http://bet.hu/newkibdata/109968096/EStar_Q4_report_HU.pdf ) tényleg eltért a főösszeg, ahogy itt is írták többen...nem lényeg, az árfolyamon nem segít csak meglepő. Ilyenkor nincs vmi bejelentési köt. v vmi h változott a gyj? Mégha csak korrigáltak egy elb.szást, akkor is...

Re: nincs cím

#485831 Arsene Lupin Előzmény: #485828

Az amatőr hamiskártyás szerencselovagnak ma üzent a piac. A gyorsjelentés után egyre kisebb az esélye a pár hónapos türelmi időnek. Lépésről lépésre ki fogják véreztetni a céget. Senki nem olyan hülye, hogy ilyen vezető alá pénzt toljon. Majd akkor, ha kiszedték a kezéből a céget.

A kivéreztetéshez pedig az alacsony árfolyam a kedvező.