Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#485226 Arsene Lupin Előzmény: #485212

Egyébként Oszkó Peti példája jól mutatja, hogy egy cég megmentésre irányuló munkálatok során szerzett infók milyen jól is jöhetnek később.

Re: nincs cím

#485212 Arsene Lupin Előzmény: #485207

"Pénzügyi, energetikai,politikai?"

Pénzügyi, vezetői, politikai kapcsolatok és tapasztalatok tekintetében egyaránt. Csak meg kell nézni eddigi szakmai életrajzukat.

Impotens férj esetén meg szoktak jelenni potens házibarátok.

Re: nincs cím

#485207 Formerplayer Előzmény: #485199

Lupinné, az utóbbi időben kezdtél--többek véleménye szerint is-- normális hangnemben kommunikálni, de ami a legfontosabb, érvelni vélt vay valós igazad mellett. Ez igen örvendetes változás volt, észre is vehetted, hogy igen csak minimalizálódtak a negaív hozzászólások.

Ez az utóbbi viszont hozta a régi éned...Milyen szakmaiságról és kapcsolatrendszerről beszélsz? Melyik szakmáról és milyen kapcsolatokról? Pénzügyi, energetikai,politikai?

Szekeresről való véleményeddel egyébként egyetértek...

Re: nincs cím

#485205 vincentlauria Előzmény: #485199

egy kedvező feltételű otp hitellel nagyobbat brusztolt volna, mint a díjjal.... szekeressel szerintem is csak többen vannak

Re: nincs cím

#485199 Arsene Lupin Előzmény: #485184

"másik a Pataki, meg Lantos, mi a f@zt csinálnak?!"

Pataki díszpinty. Nem tudom, mennyibe kerül az etetése.

Lantos viszont kibrusztolta az "Év üzletembere" díjat, és szerintem az alapok mentőöv jellegű vásárlásainál is interveniált. Lantos, akárcsak Benke, messze Soós felett áll szakmailag és kapcsolatrendszerileg. Mindkettő jól jöhet a cégnek. Új tulaj esetén is.

Az viszont kérdés, hogy mi a ***** csinál Szekeres a cégnél.

Re: nincs cím

#485194 vincentlauria Előzmény: #485193

a másik meg, hogy leírták a jelentésben, hogy a másik kettő nem.. most kuss lesz hitel ügyben, amíg tényleg nem hoznak össze valami alternatív megoldást. bízom a szerencse(lovag)ban..:)

Re: nincs cím

#485193 hAliG Előzmény: #485184

"az Aegon kepviseloje mar megpedzitette a "nem" hirt, mikor mondta: ha nem jon ossze az OTP hitel akkor sem lesz gond a finanszirozassal"

Vszínű ez a mondat lehet az egyik "kulcs".

Csíptem én is ma :)

Re: Hitel

#485185 vincentlauria Előzmény: #485182

3 950,00 74 3 995,00 20

3 930,00 1 3 998,00 17

3 926,00 52 3 999,00 29

3 925,00 60 4 000,00 435

3 922,00 10 4 020,00 15

Re: nincs cím

#485184 vincentlauria Előzmény: #485040

Ha már a jelentésben is megemlítik, hogy nem tartják valószínűnek sem az otp, sem az erbd hitelt, az azt is jelenti, hogy csövön van valami más.. legalábbis remélem.. ha van ilyen arról csak akkor fogunk tudni, ha megegyeztek és publikálják... két dolog ami negatív: még mindig a kommunikáció, ez az egész jelentés is... kirakhatták volna hamarabb, ez olcsó így.. a másik a Pataki, meg Lantos, mi a f@zt csinálnak?! nem hiszem el, ha csak 20%-ban tennék oda magukat nem lennénk előrébb hitel ügyben... ezért kár volt idehozni őket...

Re: Hitel

#485139 Kissherceg Előzmény: #485135

a fűtés miatt gondolom... :) Előtte azért nagy büfi simán beverheti, mert többet tudna venni, mint amennyibe kerül..

Hitel

#485135 Pedrito

A hitellel kapcsolatban meg annyit, hogy az Aegon kepviseloje mar megpedzitette a "nem" hirt, mikor mondta: ha nem jon ossze az OTP hitel akkor sem lesz gond a finanszirozassal, ugy hogy ok + az OTP 4.000 betolta a zsetont. Talan eppen ezert nem megyunk melyebbre...

Egyebken tiszta sor, a jelentes nagyon rossz + a megjelentetes ideje is hagy kivetnivalot maga utan. Ex-nek igaza van a goodwill-el kapcsolatban, az meg beleharaphat a tokebe...

Viszont, mar a PF-n is irjak, hogy a befektetoket az uj "flash report" erdekli majd, ami maricus 15-en jelentetnek meg. Itt egyebkent nagyon jo adatokra szamitok.

Re: nincs cím

#485130 Előzmény: #485117

A világon mindenhez szerencse is kell. Az élet történések szakadatlan egymással összefüggő láncolata. Bármely jelentéktelennek tűnő átrendeződés hatalma következményekkel járhat.

Van egy barátom, a világ legalaposabb embere. Szorgos, okos, gazdag. A történet, az, hogy egyszer, mikor már vagy két éve nem láttuk egymást, a legképtelenebb helyen összefutottunk, az

esélye ennek kevesebb volt, mint egy lottó ötösnek.

Valami furcsa dudor nőt a homlokában, X kórházban műtötték ,félrekezelték, egyre rosszabb lett. Beajánlottam Magyarország egyik legjobb onkológus sebészéhez,aki megmentette az életét. Ha nem futunk össze,rossz rágondolni. Szerencse!!!

Re: nincs cím

#485124 taresz Előzmény: #485112

Az hogy ki kivel kefél addig nem érdekel, míg engem meg nem raknak hátulról.

Itt azért vagyunk egy páran akivel megtették.