Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#485041 Előzmény: #485030

Nem hinném, hogy egy élet minden területén hasznosnak bizonyulható bölcsesség ide írása árthatna bárkinek is .

Re: nincs cím

#485040 Legend81 Előzmény: #485033

Számomra is lehangoló, hogy ennyire nem látszik semmilyen hitelszerződés lehetősége a közeljövőben, de gondolom most már nem akarnak segget csinálni a szájukból, ezért csak akkor fognak szólni ha aláírták a hitelt valakivel.

Az egyetlen reménysugár számomra, hogy ezen szinten szállt be az Aegon és OTP is, akik tuti jobban informáltak ezen a fronton is.

Re: nincs cím

#485038 Bendeguz Előzmény: #485035

Nem ilyen kontextusban írta, ezért vált támadás tárgyává. Ez így elfogadható érvelés.

Re: nincs cím

#485035 Arsene Lupin Előzmény: #485030

Aki a hitelpiramis gondos megtervezése és bebiztosítása nélkül kezd ilyen modell megvalósításába, az amatőr szerencsevadász. Mondhatnám durvában is, de már ezért is nekem esnek.

Re: nincs cím

#485033 hAliG Előzmény: #485030

Szvsz ha nem lenne lehetőség, vagy nem látszana, hogy fel tud hajtani hitelt, akkor már dobálták volna, vagy dobálnák a nagyobb büfik..

Szerinted?

Re: nincs cím

#485030 rbbj11 Előzmény: #485021

ezt irtam én is, ehhez nem kell filozófikus bölcsességeket karcolni: túl drága volt a felkínált hitel. A cég vagy felhajt hamar olcsó hitelt, vagy pusztul. Egyszerű képlet. Ez a gond a hitelre épülő növekedési modellben, ami az állandó szócséplés tárgya volt.

Re: nincs cím

#485021 Előzmény: #485018

Nehéz ezen a szinten... Megpróbálom...

A pénz rohanvást kéne. Viszont az OTP nyilván olyan feltételeket támasztott, aminek esetleges hátrányai meghaladják a forrásbevonás késedelmének esetleges hátrányait.

Ergo, leülni, gondolkozni.

Re: JELENTÉS

#485017 hAliG Előzmény: #485009

Ha trenderősítő háromszöget nézünk, és likvidálnak, akkor irány 2500 Ft?

Re: nincs cím

#485011 Arsene Lupin Előzmény: #485001

Nem neveletlenség kérdése, ha valaki nem reagál minden hülye és provokatív kérdésre. Egyébként az új pénzügyi vezető szakmailag magasan Soós felett áll. Hogy ki dönti el? CV, eddigi teljesítmény, szubjektív megítélés.

Re: nincs cím

#485001 Előzmény: #484963

Ó de boldog vagyok, márt aggódtam a kedves egészsége miatt, mert tegnap nem válaszolt egy kérdésemre, azt meg nem feltételeztem, hogy a finomkodó stílusa neveletlenséget takarna.

Egyébként nem tudni, mi van az OTP hitel meghiúsulása mögött, de lehet, hogy most kellett hallgatni a régi kínai bölcsességre, nagyjából így szól:

" mikor legjobban sietsz , akkor ülj le egy percre"

Re: JELENTÉS

#484998 hAliG Előzmény: #484991

Viszont ezen a szinten nem biztos, hogy akkora elmozdulást tudnak vele elérni, mint korábban..

Re: nincs cím

#484990 hAliG

Köszi szépen!

Nem lesz itt nagyobb vagdalkozás, hacsak, ahogy Herceg írja, valaki nem akar pánikot kelteni.

Már rég beárazódott ez az egész, amit most megtudtunk. Egyedül az OTP hitel volt az, amire még számítani lehetett, de szvsz nagyobb szereplők már ezt is tudták, hogy nem erre megy a cég.

Sávosan lehet gyűjtögetni :)

Re: JELENTÉS

#484981 Kissherceg Előzmény: #484977

ha pánikot akar valaki azt ma és holnap könnyen megcsinálhat kevés részvény eladás mellett. Kíváncsi vagyok a következő napokra.