Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: JELENTÉS

#484973 Lxrose Előzmény: #484951

És 2010-ben? Annyira szeretnéd a mocsárba látni a részvényt, hogy már a számokat sem nézed? Egyébként arról nem is volt szó, hogy Q4-ben annyi volt.

"A Társaság beszámolóit 2011. második negyedévétől euróban teszi közzé. A 2010-es évvel való

összehasonlítások során 275 Ft/euró árfolyamot alkalmaztunk. "

Engem igazából az érdekelne, hogy ha ebben a félévben a korábban említett hitelekre nem lesz esély, akkor mi a terv, mert a romániai beruházásokat meg akarják csinálni ebben az évben.

Re: JELENTÉS

#484967 Muskatli Előzmény: #484938

nem lett valami fényes a jelentés, az egyszer biztos...

de erre lehetett nagyjából számítani és szerintem már beárazta ezt a piac, sok egyedi tétel rontotta az eredményt, ami idén már nem lesz. ez a múlt, ezért estünk ennyit.. szerintem inkább előre néznek a nagyok és valószínűleg ennek tudatában vett az aegon és az otp is pár hete. persze lehet az elején páran azért elkezdik majd dobálni.

ami nekem legjobban fáj, az a hitelek. bár mostmár talán azt értékelném negatívnak ha lehívnák az otp-t, mert szerintem van több alakulóban lévő lehetőség, ami miatt nem erőltetik a hitel lehívását.

az ebrd csúszását pedig nem értem... én arra azért nagyon számítottam, az megoldana elég sok problémát, ez csalódás nekem. helyükben arra koncentráltam volna a legjobban.

a goodwill meg még okozhat meglepetéseket... ha megbirizgálják, az a saját tőkének nem fog jót tenni.....

és egy cash-flowt azért igazán betehettek volna.

Re: JELENTÉS

#484966 exmnbs1 Előzmény: #484962

egyelőre 360K db-ra van kgy felhatalmazásuk, az kevés lesz a 2012A-ra 4K-s árat véve is

Re: JELENTÉS

#484964 Grizzly Géza Előzmény: #484962

Yea,mondjuk 600 db rv,az kb 2,5 mrd,abból ki lehet fizetni a végkielégítéseket. 4080-as nyitó jelen állás szerint

Semmi meglepő nincs a gy…

#484963 Arsene Lupin

Semmi meglepő nincs a gyorsjelentésben.

Nézőpont és megfogalmazás kérdése, hogy az ”év üzletembere” átb*szta-e spekiket a nyilatkozataival vagy csak nem fejtette ki az igazság minden fonalát.

Szerintem most jön egy-két hónap türelmi idő. Ha nem lesz lényeges változás, össze fognak állni a nagy pakkok és lépnek. A beragadt kisbüfik nagyon jól nem járhatnak már, egy komoly reorganizáció után is csak egy csendes fejőstehén lehet a cégből. De számukra durvább kiszorítás is volt már a magyar tőzsde történetében.

Re: JELENTÉS

#484962 Bendeguz Előzmény: #484959

A kérdés, hogy a nagyok aláállnak-e, ha már beugrottak 10k-n és 4k-n.

Arra senki se gondol, hogy hitel helyett más forrásból fedezik a dolgokat? Pl új részvényekkel?

Re: JELENTÉS

#484959 macika Előzmény: #484956

én meg a kecsegtetést )

kész

kérdés, hogy a kisröfikre mennyire ijeszt rá a jelentés, a gyj spekikre biztos

Re: JELENTÉS

#484958 zeeh_ Előzmény: #484928

Hát, ha volt még bizalom SCS és a cég iránt valakinél, akkor ez a bizalom megint kezd elhomályosodni. Nemrég még napokban volt szó a hitelről, EBRD se lesz, ez nagyon szopókának tűnik nekem. Nagy kérdés, hogy egy ilyen gyj, hitelek sorsával tálalva be van-e épülve az árba vagy nincs, de gyanús, hogy nincs.

Vért fognak pisálni, mire visszaszerzik az elveszített bizalmat. Nekem nem tetszik a gyj és innentől egyértelműen bottal se kategória egy ideig. Kivárok, hogy mi lesz, mennyire sikerül gatyába rázniuk a céget. Remélem, menni fog nekik és a 2. félévben már számokban is látható pozitív eredményei lesznek, de visszagondolva az előző 1 évre, elképesztő maga a folyamat. Ha valaki tavaly április-május körül 11-12 ezernél azt mondja, hogy 4000 lesz 2012 elejére, biztos, hogy hülyének néztem volna.

Re: JELENTÉS

#484949 rbbj11 Előzmény: #484946

hát ha a saját szemednek se hiszel....ez olyan, mint mikor nem hitte senki, hogy 6000 alatt is lehet az ár tartósan.

Egyébként nyilván MEGFELELŐT nem tudnak szerezni. 30%-os kamatra biztos lehet....ebből is látszik a probléma, amit itt többen állandóan pedzegettünk: OLCSÓ hitelre építették a terveiket. Amint nincs kánaán hitel, gond van, mert a cég nem tud drága finanszírozást kitermelni.

Ergó amíg hitelszűke lesz a piacon csak a cég zsugorodása várható.

Re: JELENTÉS

#484948 exmnbs1 Előzmény: #484943

kellemesen megvezetgetik a népet

EBITDA 7m EUR, OTP hitel napokban, jelentés febr 29-én....

nem véletlen nem volt profitbecslés a januári közleményben sem

Re: JELENTÉS

#484946 hAliG Előzmény: #484944

Azt meg nem hiszem el, hogy ilyen "díszpinty"-nek nevetett csapattal nem tudnak finanszírozást szerezni.

Re: JELENTÉS

#484944 rbbj11 Előzmény: #484938

azért az érdekes lenne.... mert jelenleg nem lesznek önállóan képesek a cég folyamatos leépítése nélkül a kötvényeket kifizetni

Re: JELENTÉS

#484943 rbbj11 Előzmény: #484937

na ja. Ez nekem kockázatot jelent ismét, ezért a 6000 Ft-os fair értékemet 5400 Ft-ra vágom vissza. És még jóindulatú is maradtam rv-nyel