Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484618 Bendeguz Előzmény: #484564

Végül megkerestem mit írt. Semmi meglepetés, ugyanaz a netcigány, aki eddig is volt. Tényleg csodálom, hogy senki se kente még falhoz. No de minden kastélyba kell egy bolond, nekünk fősuliskingspekijohnny jutott :D

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484598 zeeh_ Előzmény: #484524

:D

Érdekes, hogy mennyire ide van ragadva a papír 4000-es +/-100 Ft-os szinthez. Se fel, se le.

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484520 Bendeguz Előzmény: #484506

Nagyjából leszarom :D

Esetleg bemásolhatod, mert magamtól nem megyek pf közelébe, ha nem muszáj.

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484365 Előzmény: #484333

Bocsánat, ki dönti el ilyen biztosan, hogy szakmailag ki ki felett áll? Van olyan ország, hirtelen nem jut eszembe a neve, ahol a pénzügyminiszter egy nyilvánvaló futóbolond, mégis a teljes kormány szakmailag géniusznak tartja, nem beszélve a a kormány mögött álló másfél millió emberről.

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484333 Arsene Lupin Előzmény: #484327

Pár hónap, nem több. Az az igazság, hogy az új pénzügyi vezető most a kulcsfigura. Szakmailag több súlycsoporttal SCs felett van, ami persze nem tragédia SCs-nek sem. Ha neki sem sikerül, akkor kegyetlenül beindul a B-terv.

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484327 vincentlauria Előzmény: #484323

Lupin úr! Ez már sokkal korrektebb véleménynyilvánítás, megadva SCS-nek is az esélyt

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484323 Arsene Lupin Előzmény: #484313

Először is a személyeskedést nem én kezdtem. Olvasson vissza. Én mindig csak visszavágok.

Az OTP nem akarja kicsavarni a céget SCs kezéből, de szükség esetén eladhatja a pakkját egy olyan nagyhalnak, aki reorganizálná a céget. Megfelelő reorganizációval egy megbízható fejőstehenet lehetne csinálni belőle, biztos éves osztalékkal. Olyan áramszolgáltató félét.

Szerintem az új vezetőség kapott a fő részvényesektől néhány hónap türelmi időt. Ha nem változik a helyzet, lépni fognak.

Ebben a helyzetben az OTP és az Aegon rosszul nem nagyon járhat, mert enyhe nyereséggel eladhatják a részüket egy esetleges nagyhalnak. A kisbüfik szoktak ilyenkor szívni általában.

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484316 pepe01 Előzmény: #484282

Értékeltem az elhangzottakat, az elmondottak alapján továbbra is csak a saját szememnek hiszek :D

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484313 pepe01 Előzmény: #484256

Jó reggelt!

1 dolgot még nem sikerült kiverni a fejedből!

Illetve kérdezem inkább, mi az elvi alapja annak, hogy pl. az OTP ki szeretné csavarni SCs. kezéből a céget?

Én azt az álláspontot képviselem, hogy általában az OTP nem cégeket kebelez be, hanem befektet, amiből profitra kíván szert tenni.

Neked az ellenkezőről van tudomásod?

Válasz jöhet priviben is, személyeskedést please mellőzd.

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484284 Bendeguz Előzmény: #484252

Szerintem már rég nincsenek remegők. Még Rivotril mester is tartja, pedig neki nem babra ment és komoly célokra volt félretéve. Nem állítom, hogy innen csak felfelé vezet az út, de ha fogadni kéne (végülis a pozival fogadunk), akkor long. Holnap este kiderülnek a számok, megüljük a tort az elmúlt 1 év felett és a derűs jövőbe tekintünk. Kíváncsi leszek, hogy az 500m EUR kapitalizációt, mint 5 éves tervet mikor fogják módosítani.

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484272 vincentlauria Előzmény: #484271

nem, csak azt hogy johny, vadspeki, és igen ért az estarhoz, meg most már a bookhoz is amint látom