Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484252 pepe01 Előzmény: #484247

Na tisztázzuk gyorsan, Én már a 124xx-es ATH előtti emelkedésben is azt mondtam, hogy a gyors növekedés és az eladósodottságból még baj lesz, nem ér ennyit a cég.

Ekkor Én is kaptam hideget meleget.

10800-nál Én is belevettem a papírban és stoppolódtam 10000-nél.

Azóta volt 1-2 próbálkozásom, de javarészt kisebb bukókkal megúsztam.

A lényeg, régebben Én is úgy károgtam, mint Te most. még az OTP day trade is stimmel :D

Aztán léptem egy szintet és belenéztem a cégek fundamentumaiba is, elolvastam a jelentéseket stb.

Még némi szakmai elfogultság is társul a történethez, tehát további sok sikert kívánok a remegők ijesztgetéséhez.

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484250 Arsene Lupin Előzmény: #484242

Kivár minden normális speki, és nem rinyál. Megvárják, miként seper az új fiú.

"sírás kerülget". Döntse már el, hogy hisz-e a papírban! Mert nagy pofával engem osztani, közben meg sírógörcsöt kapni nem túl férfias dolog.

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484248 pepe01 Előzmény: #484242

Egyébként ma is szervezett eladást láthattunk egy szűk sávban 4000 felett. Amint összegyűlt 60-100-140db a vevői oldalon rögtön megkapták.

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484247 Arsene Lupin Előzmény: #484227

"Lupin nevét is csak azért jegyezted meg, mert puffogtatja a bazári dugós puskáját."

Nyugi, türelemmel illik viselni a beragadást. Speciel az én bemondásaim egyelőre jobban bejöttek, mint az Öné. Napok óta visszafogott vagyok, adtam egy-két hónap bizonyítási lehetőséget az új pénzügyi igazgatónak.

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484242 pepe01 Előzmény: #484239

A héten nem gyűjtöget már senki, a sírás kerülget mikor ránéztem ma is a könyvre.

Még az előző kommenthez, a tegnap eladott FHB-ból illetve a Telekom nyerőből befolyó zsét az alkalmas pillanatban betolom az E-starba.

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484233 pepe01 Előzmény: #484231

Simán.

Most csak halkan súgom, ismét figyelőlistán van a papír.

Szerintem egy jó beszállóval 10-20%-ot könnyedén elcsíphetünk belőle.

Az Aegon ismételt megjelenése óta megint nyugodtabban alszom. Továbbá az előző héten további gyűjtögetésnek lehettünk szemtanúi, amit pozitívumként értékelek.

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484227 pepe01 Előzmény: #484207

Ha 10szer leírom naponta egy hónapon keresztül, hogy oldalazni fog 1 évig vagy akár emelkedni akkor elhiszed?

Lupin nevét is csak azért jegyezted meg, mert puffogtatja a bazári dugós puskáját.

Még 1 helytálló mondatot nem írt le az E-starról, megyek iszok egy coronitát.

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484207 Janicroft Előzmény: #484106

Nincs itt se puskapor, se semmi. Azt gondolom a sok rossz hír és helyzet már beárazódott, nem dobálják itt a jól értesültek sem. Ők már rég eldobálták, ők zúzták le az árfolyamot 12K-ról 4-re. És tényleg jól értesültek voltak mert ahogy Lupin úr mondta, bűzlik a dolog. Nem úgy bűzlik/bűzlött ahogy ő gondolta, de tény hogy a 4K jobban tükrözi a cég állapotát mint a 12K. Szóval lesz itt még mozgás de előtte Soós Csabának gatyába kell ráznia a céget. Az utóbbi hetek történései alapján elég nagy vehemenciával bele is kezdett ebbe, szorítok neki.

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484106 vincentlauria Előzmény: #484095

azért kíváncsi vagyok, hogy lesz-e egy kis forgalom a végén... hátha van aki jól értesült és még puskapora is van...

Re: Lassan pedíg lesz elmozdulás!

#484000 Szundi Előzmény: #483946

Az biztos hogy gyors emelkedés lenne.:)

Optimista vagyok hogy S Csaba úr tudja mit csinál és a cég érdekébe rendet tesz. S utána már a valós képet kap a piac a cégről. Ezek után megnyeri a kis és nagy büfik bizalmát, majd elriasztja a spekiket ettől a papírtól. :)