Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: Öntés

#480876 Előzmény: #480863

Megelégszem a nagy Levin megszólítással. Ami Ő volt gasztronómiában, az én költőben. Bár rajtam kívül még valami József Attilát is szoktak emlegetni, ízlés dolga...

Re: Öntés

#480875 Lxrose Előzmény: #480861

Nem tudom, kire gondolsz és ki a nem kispályás. Nekem egy menő vállalkozó péntek éjszaka nem egy magamfajtának szólogat be, hanem valami igényesebb szórakozás után néz esetleg éppen egy Jet-Ski-n tolja, vagy bikinis lányok hozzák neki a koktélt valamelyik Hawaii szigeten.

Mondjuk a 2009-es bemutatkozása óta lehetett nagyobb vállalkozó is, vagy akkor kicsit még szerényebb volt, mint mostanában.

Re: Öntés

#480870 zeeh_ Előzmény: #480832

Látva a könyvet ebben a pillanatban, még ez sincs kizárva. Meglátjuk a nap végén, hogy hol zár.

Re: Öntés

#480858 Lxrose Előzmény: #480832

Csúnya lenne, ha 10000-nyi forgalom emelkedését 2000-rel semmissé lehetne tenni, de előfordult már itt hasonló. Meglátjuk a végét.

Re: Öntés

#480857 Előzmény: #480855

Gondolom a hát után a csodálat szavai következnének, csak Ön kis szégyenlős csacsi gyerek...

Bátorság!

Re: Öntés

#480856 Lxrose Előzmény: #480845

Szerintem a vers nem olyan rossz, persze nem rólam írták. :-)

Ma már más a művészet, mint 1-200 éve volt. A festészetben is elég két vonal valamilyen szögben, hogy kiállítást rendezzenek belőle, a szobor sem kell túl komplikált legyen, ahhoz képest ez remekmű.

Re: Öntés

#480853 macika Előzmény: #480850

csak nem a hónap fórumozója címre törekszik? ))

ajándék nincs! erre ne is számítson ))

Re: Öntés

#480850 Arsene Lupin Előzmény: #480840

"kimondottan élvezi, ha bemondhatja a tutit, az okos, fiatal és életvidám menedzser urak meg őrjöngenek a dühtől."

Egy mosónő másképpen nem tud visszavágni a piszkálódásra. Vegye észre, hogy van aki további érvek híján elkezd mosónőzni. Semmi sincs büntetlenül az életben.

Re: Öntés

#480849 Előzmény: #480845

Jaj jaj Vitriol úr, ez nemtelen dolog, spekinek nem ismer, ( attól még lehetek kutya rossz, de nem tudhatja) költeménynek meg elmegy egy perc alatt megírva ...

Re: Öntés

#480843 Arsene Lupin Előzmény: #480841

Azért nem voltam ám mindig mosónő és viceházmesterné. Idézet a TF-ről:

------------------------------------------------------------------------

Szerző: formerplayer

2010. május 7. 8 óra 33 perc

Cím: RE: Ma Hozzászólás

Kedves Lupin Úr!

Maximális reszpekt a tőkepiacon tanusított meglátásaiért,80%-ban magam is egyetértek vele,tisztelet a beismert hibákért...

De ezt a kerályozást abbahagyhatná már, kicsit gázos az a zsigeri gyűlölet, ami árad a szavai mögül. Úriember minimum lehetőséget ad a cselekvésre, a bizonyításra a másiknak, aztán kritizál....legalább 1 évet adjon nekik....ha kérhetem....

--------------------------------------------------------------------------

Re: Öntés

#480841 Előzmény: #480834

A mosónőről jutott eszembe , tőlem szeretettel egy ki átköltés.

Már egy hete csak a Csabára

gondolok mindig, negligálva.

Nyikorgó kanapén ültében

Interjút adott , interjút serényen

Én már őszülő ember voltam,

Ziháltam, irigységtől fuldokoltam,

Hagyja a cég ügyeit másra,

engem kérjen fel az imázsra

Csak ült, és gigerli volt né má,

Nem szidott, pedig sokat szidtam én má

S az erek sebesen zubogva

lüktettek, pírt csalva arcomra

Bocs :)