Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: Öntés

#480840 Lxrose Előzmény: #480834

De, mindent lehet, amíg a moderátor nem szól bele. A lenti mondatot saját elhatározásból írtad, vagy azt is csak más mondta helyetted? Mert ha ez komoly, akkor az már lehet probléma, bár nem nekünk. Nekem itt mostanában nem dől a lé, de nagy baj lenne (nekem), ha ez a fórum lenne az egyetlen szórakozásom, amiben a legnagyobb örömöm telik.

"kimondottan élvezi, ha bemondhatja a tutit, az okos, fiatal és életvidám menedzser urak meg őrjöngenek a dühtől."

Re: Öntés

#480834 Arsene Lupin Előzmény: #480830

Egy buta viceházmesternének nincs más eszköze. Hülyíteni lehet, trollkodni nem?

Nem viceházmesternéként kezdtem itt, más húzta rám ezt a gúnyát.

A lé nem dől, de csordogál. Az OTP-ben és a BUX-ban sávok csendes eladása és lejjebb való visszavétele folyik. Unalmas mosónői játék.

És vannak nem publikus kispapír játékok is.

Re: Öntés

#480833 Sumerologo Előzmény: #480827

A tegnapi forgalommal együtt megvan a 20 000 db. Tehát ígéretemhez híven veszek.

Tegnap is vettem suttyomban...:)

Közelítek az eredeti - csökkentésem előtti - mennyiséghez.

.

A lemaradók, irigyek, pszichopaták viszont ne vegyenek....:)......Egyébként ők is vesznek (vettek).

Re: Öntés

#480832 rbbj11 Előzmény: #480801

ha ma sirkő dojival zár, az bizony valóban nagyon ronda tömésnek néz ki.... :(

interjú

#480831 matgab

Érdekes szavak és mondatok hangzanak el az interjúban...

Én egy kicsit azt olvasom ki belőlük, amiket eddig is leírtam, ha valakit érdekel, majd inkább a talin fejtem ki...

Re: Öntés

#480827 hAliG Előzmény: #480820

Ebből a hozzászólásodból látszik, hogyha egy internetes megfogalmazással élünk, akkor amit csinálsz az "trollkodás"...

"A trollok természetének része, hogy kibújnak minden olyan definíció alól, ami kordában próbálná őket tartani, mindig új és eredeti módokat találnak arra, hogyan mehetnek mások idegeire."

Re: Öntés

#480823 Formerplayer Előzmény: #480820

Lelked rajta,mosónó...Én mindenesetre léptem. Megyek egy kicsit "menedzserkedni".

Neked sikeres epeömlést....

Re: Öntés

#480822 Lxrose Előzmény: #480815

Illúzió az nagy figura. Adja nekem, az egyszerű embernek, hogy ő mekkora ász vállalkozó, aki mennyire ismeri az embereket, belőlem is van neki vagy száz, mindezt péntek éjfélkor. Szerinted skizofrén lenne?

Re: Öntés

#480820 Arsene Lupin Előzmény: #480815

Nehéz lesz így feldumálni a papírt, ha feltűnően ideges, és csak engem tud kóstolgatni.

Nehéz dolga lesz velem, ez a megkeseredett vén viceházmesterné kimondottan élvezi, ha bemondhatja a tutit, az okos, fiatal és életvidám menedzser urak meg őrjöngenek a dühtől.

Re: Öntés

#480815 Formerplayer Előzmény: #480811

Bambán végigültem a hatszorozást is, te mosónők gyöngye...

Te nem szóltál semmit...2000-nél sem szóltál, hogy hatszorozás jön, emberek, öveket becsatolni. Te csak egy nyilvánvaló esés után kezdted el az észt osztani, s az érveid mostanra kezdenek mind kipukkadni....Olcsó kis kibic vagy,viceházmesterné, a jövőről való minden pozitív elképzelés nélkül.Megkeseredett, észérvektől elzárkózó negatív figura..

Na küldheted Illúzió-t....Elég csak kiloggolnod....

Re: Öntés

#480814 Előzmény: #480811

Szerintem a mostani helyzetben a jó hír az, hogy nincsenek további "fantom" rossz hírek. Attól még küzdelmes a pálya, hiszen sokan lehetnek, , akiket megviselt az út idáig, és az emelkedést azonnal eladásra használják fel..

Re: Öntés

#480812 Bendeguz Előzmény: #480811

Folyamatosan festi magára a céltáblát Ön. Furcsa hogy rálőnek Önre? Kicsit tessék megnyugodni, itt van a délutáni szundi ideje.

Re: Öntés

#480811 Arsene Lupin Előzmény: #480807

"megkeseredett vagy"

Ha vaki szól, hogy vigyázat, átbaszás, az nem megkeseredett.

Az lehet megkeseredett, aki bambán végigült egy harmadolást.

De kéretik a papír mellett érvelni, nem engem kóstolgatni.

Re: Öntés

#480810 Lxrose Előzmény: #480804

Adják azt mindig, különben nem lehetne venni. Minuszban van már? 4300-ig szerintem egészséges mondhatni kötelező, alatta már necces.

Re: Öntés

#480809 Lxrose Előzmény: #480805

Szivesen. Bár inkább a szerver miatt, van elég baja így is. Ha a torlódáskor még plussz munkát is kap..Na én sem szaporítom tovább a szót, talán más is tanul belőle és nem volt értelmetlen.

Re: Öntés

#480807 Formerplayer Előzmény: #480804

Nem kóstolgalak én téged, ahhoz már túl öreg és megkeseredett vagy.....csak megpróbálom logikusan végigvinni az általad feldobott gondolatokat, értelmezni azokat.

Remélem ez nem akkora baj egy fórumon...