Re: nincs cím #487284 2012. március 7. 16:00 Sumér harcos Előzmény: #487281 a szeletelők,és a droidok:)
Re: nincs cím #485389 2012. március 2. 0:00 banyaiz Előzmény: #477019 rá kellett keressek mikor először hallottam ki is az a Laura Palmer. Nem néztem Twin Peakset. :)
Re: Serebro - Мама Люба (Mama Luba) #481692 2012. február 22. 23:31 rbbj11 Előzmény: #481090 főleg az anyósülésen, akinek majdnem mindig kificcen a melle :)
Re: nincs cím #481094 2012. február 21. 20:55 Fornit Előzmény: #480569 re: Dream Theatre Találkoztam velük egyszer. Tudtátok h az egyikük neve igazibol Pumpaloaf? :)
Re: Serebro - Мама Люба (Mama Luba) #481090 2012. február 21. 20:53 Fornit Előzmény: #479174 A csajok szebbek! :))