Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Re: nincs cím

#479713 Wall street Előzmény: #479707

Winnetou, Incsu Csunna és Old Shatterhand szótlanul állnak egy sziklahasadék előtt. Némán egymásra néznek, majd Winnetou csendesen belép. Bentről éles csattanás, majd fojtott káromkodás hallatszik. Kisvártatva kijön Winnetou, hatalmas kék monokli éktelenkedik a bal szeme alatt.

Egymásra néznek, Incsu Csunna felsóhajt, majd némán belép a hasadékba. Bentről éles csattanás, fojtott káromkádás. Hamarosan kilép Incsu Csunna is a hasadékból, hatalmas lila monoklival a jobb szeme alatt.

Ismét kérdőn néznek egymésra, Old Shatterhand megvonja vállát, nagyot köp, majd határozott léptekkel eltűnik a hasadék mélyén. Bentről éles csattanás, fojtott káromkodás, majd újabb éles csattanás és szűnni nem akaró, gyalázkodás, káromkodás hangja szűrődik ki.

Kisvártatva a hasadék szájából előtűnik Old Shatterhand képe, mindkét szeme alatt szederjes zúzódásokkal. Winnetou hozzálép, jobbját barátja vállára helyezi, majd így szól:

- Uff, uff! Sápadtarcú testvérem, visszafelé is rálépett a gereblyére?

A fiatal zsidó házasodna…

#479707 Wall street

A fiatal zsidó házasodna, de nagy dilemmába van. Felkeresi a bölcs rabbit:

- Rabbi ! Házasodni akarok, de mondd, mit tegyek ? Vegyek el egy bomba jó

nőt, aki egész életemben megcsal fűvel-fával, vagy pedig egy rusnyát, ez

esetben tudom, hogy csak az enyém lesz örökre.

Mire a rabbi:

- Hát dönts fiam, mi jobb. Megosztani egy tortát a barátaiddal, vagy

megenni egy kalap szart egyedül ?

Jósport a lósport. De n…

#478005 Fornit

Jósport a lósport.

De nem csak a nemes méneket kell figyelni (bár ezek kocsihúzós lovak), hanem a közönséget is a pálya szélén!

Re: nincs cím

#478003 Fornit Előzmény: #477786

Most olvasgatok tőle, szétnéztem a neten is mekkora a munkássága, akkor akadt meg a szemem ezen a címen :)

Re: nincs cím

#477786 Balázs István Előzmény: #477757

Itt a homok szavunk még eredeti értelmében, a kiskunsági homoktalajon élő nehéz sorsú földműves nép életéhez tartozóan szerepel. Nem kell mindig rosszra gondolni, amikor Tömörkény írt, még nem voltak melegfelvonulások! :)

Kohnnak különleges vére …

#477639 hosszhuszár

Kohnnak különleges vére van és éppen egy arab fiúnak lenne rá szüksége.

Elmegy a rabbihoz tanácsot kérni.

- Fiam, ő is csak egy ember, segíts rajta, talán meghálálja - mondja a rabbi.

Kohn, kelletlenül bár, de megteszi, és láss csodát, egy hónap múlva

kap egy csomagot, benne egy aranyrúddal.

Évek múlva a gazdagnak bizonyult arab fiúnak megint vérre van szüksége.

Kohn már nem is megy a rabbihoz, azonnal segít neki.

Egy hónap múlva kap egy csomagot 4 tábla csokoládé- val.

Felháborodottan szalad a rabbihoz, hogy micsoda szemtelenség,

a múltkor egy aranyrúd, most meg 4 tábla csoki?!

- Fiam, ne feledd, már a te véred csordogál az ereiben - szól a rabbi.

- Hogy fogják hívni Dávi…

#477615 Wall street

- Hogy fogják hívni Dávid Ibolyát a választások után ?

- ?

- Bokrosné Retkes Ibolya.

- Mitől félnek a politikusbűnözők a legjobban ?

- ?

- Hogy a Jobbik hatalomra kerül és akkor majd felelősségre Von a Gábor ! :)

Nyeretleneknek tanmese.…

#477598 kosami

Nyeretleneknek tanmese.....

Szakdolgozat

Nyuszika ül a fa tövében és írogat. Arra megy a róka és megkérdi:

- Mit írsz nyuszika?

- Szakdolgozatot arról, hogy a kis állatok hogyan tudják megvédeni

magukat a nagyvadaktól!

- Ez hülyeség! Gyere a bokorba és mutasd meg!

A róka csupa véresen jön ki, de a nyuszikának semmi baja!

Arra jár a farkas is és ő is megkérdi a nyuszikát:

- Mit írsz nyuszika?

- Szakdolgozatot arról, hogy a kis állatok hogyan tudják megvédeni

magukat a nagyvadaktól!

- Ez hülyeség! Gyere a bokorba és mutasd meg!

A farkas csupa véresen jön ki, de a nyuszikának semmi baja!

Arra jár a medve! Megkérdi:

- Mit írsz nyuszika?

- Szakdolgozatot arról, hogy a kis állatok hogyan tudják megvédeni

magukat a nagyvadaktól!

- Ez hülyeség! Gyere a bokorba és mutasd meg!

A medve csupa véresen jön ki, de a nyuszikának semmi baja! Kijön utána

az oroszlán és így szól:

- Látod nyuszika, nem az számít, hogy miről írsz szakdolgozatot, hanem

az, hogy ki a konzulensed!

Agresszív kismalac bemeg…

#477516 Wall street

Agresszív kismalac bemegy a fagyizóba :

- FAGYLALTOT !

- Milyet parancsol ?

- SOK A SZÖVEG !