Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Balázs István Előzmény: #477757

Itt a homok szavunk még eredeti értelmében, a kiskunsági homoktalajon élő nehéz sorsú földműves nép életéhez tartozóan szerepel. Nem kell mindig rosszra gondolni, amikor Tömörkény írt, még nem voltak melegfelvonulások! :)