Re: nincs cím #468172 2012. január 16. 19:44 Bendeguz Előzmény: #467910 egy kis progis trance Kolumbiából
Aki szereti az elektroni… #467910 2012. január 16. 12:18 Bendeguz Aki szereti az elektronikus zenét és az odabaszós dobszólót, annak:
Re: nincs cím #465830 2012. január 10. 23:15 banyaiz Előzmény: #465202 Nem muzikális alkat úgy látszik. :)
Re: nincs cím #465202 2012. január 9. 21:35 lagwagoner Előzmény: #464598 Na ezt hallja meg _AT_! Kapsz majd tőle :-D