Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Re: nincs cím

#456964 matgab Előzmény: #456933

ezen a webfail-en nem látok semmit csak a kommentokat...

Ez is belefért volna a best of 2011 fail-be:

_embedded

Szexuális szokásokat fir…

#456168 kosami

Szexuális szokásokat firtató felmérés eredménye:

A nők 10%-a vihető ágyba az első randin

A férfiak 20%-a szeretkezett már extrém helyeken

A nők 36%-a napozik meztelenül

A nők 45%-a előnyben részesíti a zöldszemű, barna férfiakat

A nők 46%-a megtapasztalta már az anális szexet

A nők 70%-a a reggeli szexet részesíti előnyben

A férfiak 80%-a nem létesít homoszexuális kapcsolatot

A nők 90%-a szeretne erdőben szeretkezni

A nők 99%-a még soha nem szeretkezett irodában

Következtetés:

Statisztikailag sokkal nagyobb esélyed van arra, hogy egy idegen nőt korán reggel az erdő közepén anális szexben részesíts, mint arra, hogy a munkaidő letelte után az irodában kapd el a kolléganődet.

Tanulság: Ne maradj bent munka után, semmi jó nem sül ki belőle!

Következtetés : A SIKERES FÉRFI foglalkozása tehát ERDÉSZ vagy VADÁSZ!

Re: nincs cím

#456127 Wall street Előzmény: #456126

A zsiráf találkozik a nyuszikával és dicsekedni kezd:

- Te nyuszi, tudod milyen jó, ha ilyen hosszú nyakad van? Amikor a jéghideg üdítő végig csúszik a hosszú nyakadon és hosszabban érzed a hűsítő érzést vagy amikor a finom rakott krumpli lecsúszik a torkodon, az a finom meleg érzés és..

Nyuszika hirtelen közbe vág:

- Te mondd zsiráf, hánytál már?

Re: nincs cím

#456126 Wall street Előzmény: #456124

Háziállatok versenyeznek, hogy melyikük a legfélelmetesebb.

Azt mondja a disznó:

- Belehempergek a sárba, visítva rohangálok körbe, az összes baromfi megijed tőlem.

Mondja a bika:

- Felszegem a fejem, fújtatok egy kicsit, rohangálok a réten, az összes tehén, birka szerteszéjjel fut.

Mondja a csirke:

- Úgy teszek, mintha döglött lennék, a fél ország befosik a félelemtől, hogy madárinfluenzám van...

Re: nincs cím

#456124 Wall street Előzmény: #456123

A rendőrségre kerül egy igen nagy értékben elkövetett lopás gyanújával egy arab. A hadnagy személyesen akarja levezetni a nyomozást, mivel igen nagy értékről van szó, de nem tud arabul. Hívnak tehát egy tolmácsot.

Vallatáskor a következő párbeszéd zajlik:

Hadnagy: - Kérdezze meg tőle, hova rejtette a pénzt!

Tolmács: - Azt kérdezik, hova rejtette a pénzt?

Vádlott: - Nem tudok semmiféle pénzről.

Tolmács: - Azt mondja, nem fogja megmondani.

Hadnagy: - Mondja meg neki, hogy különben kivégezzük!

Tolmács: - Azt mondja, hogy ki fogják végezni.

Vádlott: - Akkor inkább elmondom: a Mindszenti Templom melletti temetőben, a bal oldali első sírkő alá rejtettem.

Tolmács: - Azt mondja, inkább meghal...

Két kisgyerek beszélget.…

#456123 Wall street

Két kisgyerek beszélget. Modja az egyik:

- Tudod mi a különbség a rendőr és a strucc között?

- Nem. - hangzik a válasz.

... Véletlenül egy rendőr volt a közelben és hallotta a beszélgetést. Mogorván, fenyegető tekintettel lép oda a gyerkőcökhöz, majd megkérdi:

- Na mi a különbség?

Nagyon megijed a viccmesélő, ezért azt mondja:

- Á, semmi, semmi...

Mire a rendőr:

- Na azért!