Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Wall street

Két kisgyerek beszélget. Modja az egyik:

- Tudod mi a különbség a rendőr és a strucc között?

- Nem. - hangzik a válasz.

... Véletlenül egy rendőr volt a közelben és hallotta a beszélgetést. Mogorván, fenyegető tekintettel lép oda a gyerkőcökhöz, majd megkérdi:

- Na mi a különbség?

Nagyon megijed a viccmesélő, ezért azt mondja:

- Á, semmi, semmi...

Mire a rendőr:

- Na azért!