alaposan lekötötték :S
Most nem tetszetős...
200-300 közé tettem be eladni :S
MNYP pakkokra tippelek.
BÉT se látott mostanában ekkora forgalmat, mint ami ma lesz ezek miatt.
10:01 és 10:09 között zajlott le mind, de 10:07-kor volt a nagyobb része.
szerintem a mol otp srv csere megtörtént
most vettük át a molt?
Te jó ég! Mik ezek a nagy pakkok 16100-on?
297465 és 519716 db.
Most látom, OTP, ANY, Richter, EGIS, Mtel dettó. MNYP pakkok repülnek új gazdihoz?
Azt is meg kell hogy említsem, h a tegnapi 16k-s vételt 16.390-re raktam be eladásra, majd végül eladtam 100-on. Így jó eséllyel fog kötni 390-en :S
Meg kell hogy említsem h kitöltöttem az ordert a shortra 940-en, de áááá, majd adok ha 17k fölé húzzák...
Még kaphatna egy-két kokit és sallert, célár körül várok rá.
szép taslit kapott
Még felis rántják a végére
Tartották rendesen, mert bezuhant volna :)
Shortban gondolkodom 17750-től :)