Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#439327 Zotya32 Előzmény: #439321

nem lepődtem meg.. pénteken furcsán mozgott... de Magyarországon ez a normális...

gondolom, most irány a 3000 ft :)))

jó lett volna venni, de nem bánkódom, eddig az est média vételem kárpótol...

Valaki már jól értesült …

#439321 zeeh_

Valaki már jól értesült volt pénteken. Kíváncsi vagyok, milyen hír miatt függesztették fel.

Jött több jó hír az utóbbi hónapokban, reakció nulla volt és fel sem függesztették. Alighanem valami nagyobb megállapodás lehet a háttérben vagy az MNYP pakk sorsa talán. Meglátjuk ma.

Azt hiszem, a mai srv is…

#431571 zeeh_

Azt hiszem, a mai srv is megvolt ezennel.

Re: Irán magyar buszokat venne

#431183 apafi Előzmény: #431163

Ha jól emlékszem a teljes részvény mennyiség több mint 11%-a került át az államhoz / 1,577 Mdb/

Akinek még van fentebbről, elüldögélhet egy kormányváltásnyit rajta :)

Most nézem, 498 lett a v…

#426224 zeeh_

Most nézem, 498 lett a vége? No, ez már elég jó diszkont ár. Jó lenne tudni az MNYP pakkok sorsáról valamit, hogy piacra öntés lesz vagy valakik megveszik egyben vagy darabokban.

Re: nincs cím

#426103 Zotya32 Előzmény: #426027

hétfőn nem leszek, csak délután, így gondolom délelőtt lesz pörgés :)

hol lehet ez jó? azért 500 alatt elég régen járt, nem? talán a 2008/09-es tanévben?

Re: nincs cím

#426027 Sly-- Előzmény: #426003

Valakit likvidáltak gondolom, vagy likvidálnának, elég nagy pakk volt a végén.

Hétfőn esés folyt.köv. valószínűleg.

Re: nincs cím

#423847 Sly-- Előzmény: #423806

A Mikulásra van bízva a dolog.:-)))

"a kormány abban bízik, hogy az év vége felé (akár a decemberi mikulás-rali idején) kedvezőbb áron tudja értékesíteni a portfólió elemeit, így a részvényeket."