Egész héten nem lesz már:
nem lepődtem meg.. pénteken furcsán mozgott... de Magyarországon ez a normális...
gondolom, most irány a 3000 ft :)))
jó lett volna venni, de nem bánkódom, eddig az est média vételem kárpótol...
Valaki már jól értesült volt pénteken. Kíváncsi vagyok, milyen hír miatt függesztették fel.
Jött több jó hír az utóbbi hónapokban, reakció nulla volt és fel sem függesztették. Alighanem valami nagyobb megállapodás lehet a háttérben vagy az MNYP pakk sorsa talán. Meglátjuk ma.
Nem kell kézifék.:)
Szépen elindult, csak maradjon is így.:)
621 a záró.
vki nem húzta be a kézit, elszabadult a Traki :))
615 ft
ennek lehet hatása a Rábára? ők beszállítói a Suzukinak, nem? vagy rosszul emlékszem?
Nem is jól írtam, mert a 11% egy korábbi adat volt. Most 13% körül van.
Ha jól emlékszem a teljes részvény mennyiség több mint 11%-a került át az államhoz / 1,577 Mdb/
Akinek még van fentebbről, elüldögélhet egy kormányváltásnyit rajta :)
A fogyasztói kategóriában a Pick, Az üzleti márkák között pedig a Rába Járműipari Holding végzett az élen a vezető hazai márkákat rangsoroló MagyarBrands listáján.
http://www.portfolio.hu/vallalatok/a_pick_es_a_raba_a_legjobb_marka.156488.html
No mi kell még?
http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/10/07/iran_magyar_buszokat_venne/
Hátha jut ebből a tortából majd a Rábának is valami. Rá férne.
Most nézem, 498 lett a vége? No, ez már elég jó diszkont ár. Jó lenne tudni az MNYP pakkok sorsáról valamit, hogy piacra öntés lesz vagy valakik megveszik egyben vagy darabokban.
hétfőn nem leszek, csak délután, így gondolom délelőtt lesz pörgés :)
hol lehet ez jó? azért 500 alatt elég régen járt, nem? talán a 2008/09-es tanévben?
Valakit likvidáltak gondolom, vagy likvidálnának, elég nagy pakk volt a végén.
Hétfőn esés folyt.köv. valószínűleg.
Így utólag bele lehetne magyarázni egy fordított fej-vállat...
ezzel meg mi történt?