Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Jó kis papír volt ez ann…

#423806 zeeh_

Jó kis papír volt ez anno. Jó lenne már tudni, hogy mi a fene lesz az MNYP pakkokkal...

Jut eszembe, jól láttam …

#408344 Fornit

Jut eszembe, jól láttam ma hogy többször is fel volt függesztve? Appenin is kapott piros csíkot +1,xx%-ban.

Re: Rába-alkatrészek kerülhetnek Seatokba, Audikba és Skodákba

#406895 Kezdolap Előzmény: #406881

nekem ez van... marad unokáknak, ha kell még akkor kamion:-)

Re: Rába-alkatrészek kerülhetnek Seatokba, Audikba és Skodákba

#406886 vincentlauria Előzmény: #406881

740-en is bővítettem a Rába pakkom (is) de ez tényleg kemény, nagyon durván 2009 szaga van...

Re: Rába-alkatrészek kerülhetnek Seatokba, Audikba és Skodákba

#406881 Bendeguz Előzmény: #406873

de, csak RFV van, az viszont nyakig.

600-ra vártam a Rábát a nagy zuhé végére, de ez ami itt folyik, mindenen túltesz. Venni akartam volna, de sajna nincs miből.

Re: Rába-alkatrészek kerülhetnek Seatokba, Audikba és Skodákba

#406866 Bendeguz Előzmény: #406848

azbesztmegba....

hát, erre szerintem senki se számított...

Re: Rába-alkatrészek kerülhetnek Seatokba, Audikba és Skodákba

#406848 Zotya32 Előzmény: #406730

defektet kapott a traki.

560 ft

Re: Rába-alkatrészek kerülhetnek Seatokba, Audikba és Skodákba

#406274 Fornit Előzmény: #406270

Árf: 620 Ft -6,2% Forg: 27 330 db 17 383 654 HUF

Re: Rába-alkatrészek kerülhetnek Seatokba, Audikba és Skodákba

#406270 Bendeguz Előzmény: #406265

hogy all? ez mar manyup pakk kiszoras, vagy "csak" a hangulat?

ilyen eses utan a 600 is optimista becsles volt az aljra, ugy erzem.

Re: Rába-alkatrészek kerülhetnek Seatokba, Audikba és Skodákba

#404253 zeeh_ Előzmény: #402266

Lehet, hogy a végén még igazad lesz azzal a 600-zal.

Ha egy drágán vett MOL-t hajlandóak lennének ár alatt elherdálni a forradalmárok, akkor E-starral, Rábával sem fognak cicózni, kivágják a fenébe, ha muszáj lesz.

Ma gyj. Kíváncsi leszek,…

#403771 zeeh_

Ma gyj. Kíváncsi leszek, milyen lesz.

Re: Rába-alkatrészek kerülhetnek Seatokba, Audikba és Skodákba

#402268 zeeh_ Előzmény: #402266

Ha van eszük megtartják, de ha abból indulunk ki, hogy a MOL pakk egy részének lehetséges eladását megszellőztették 2012 elejére, akkor valószínűleg nem fog az állam a megörökölt részvényeken ülni, hanem amit lehet, kiszórnak. Ezt is.

Be kell jól tankolni a papírból.

Re: Rába-alkatrészek kerülhetnek Seatokba, Audikba és Skodákba

#402266 Bendeguz Előzmény: #402259

Mert rám vár az árfolyam :)

Október-novemberig szerintem ki fogja szórni az állam a pakkját, majd 600-on jól bevásárlok és utána meg sem áll 2400-ig.