Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#400707 PRESLEY Előzmény: #400706

erre kiváncsivagyok hogy most már felfelé vagy lefelé. hiába élöben más

köszi

Re: nincs cím

#400699 kerikoma Előzmény: #400697

Várható volt, hogy vagy sávszélesítés és utána öntés, vagy most realizálnak egy páran.... Valaki türelmetlen volt...

Cég Aj. Vétel 2011.07.1…

#400688 Zotya32

Cég Aj. Vétel

2011.07.18. 09:09:51

6 9 / 20 926 db 438 HUF

2 2 / 1 600 db 437 HUF

1 1 / 200 db 432 HUF

3 4 / 3 000 db 431 HUF

3 4 / 5 750 db 430 HUF

Eladás Cég Aj.

2011.07.18. 09:08:19

440 HUF 100 db 1 1

442 HUF 170 db 1 1

445 HUF 550 db 2 2

450 HUF 2 300 db 3 5

459 HUF 150 db 1 1

Napi min: 421 HUF Napi max: 438 HUF

Nyitó: 421 HUF Előző záró: 381 HUF

Utolsó kötés: 438 HUF, 1519 db (2011.07.18. 09:09:50)

Összforgalom: 104 kötés, 59 690 db, 25 562 273 HUF

Húzzák a T kategóriát eb…

#400687 zeeh_

Húzzák a T kategóriát ebben a hónapban szépen. Régen ez lejtmenet közeledtét jelezte a nagyvilágban. Görögországgal erre minden esély meg is van.

Re: nincs cím

#400681 Zotya32 Előzmény: #400680

137 kv-zik az is.

ez meg 18 millió forinttal kiakadt 438-on..

nem tudom, hogy hol vannak a kitömöttek...