Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#398742 Ibiza Előzmény: #398671

Nézd ezek a hozzászólásaid a témához...azért érzed nem? ez elég szolíd, igaz?

Nyomj egy szaxerűbbet..

"Összevissza beszélsz!

"én shortot raktam be..nem tom mi lett.."

itt meg:

"lefelé vártad..felment.. mondtam tök egyszerű az arany..nincs mutyi (csak módjával..és gyorsan kiismerhető) most sokat benne hagytam..de jól kerestem megint vele.."

Akkor most long-al vagy short-tal kerested a zsák pénzt?

privát üzenet válasz erre

234 2009.10.06 17:26 lackok (VIP) Re: nincs cím Címzett: @Bakiba

Bakiba írta:

Má mellikbe, hiszen új csúcson van?

akkor ez már a tetőablak....:)

privát üzenet válasz erre

232 2009.10.06 17:18 lackok (VIP) Re: nincs cím Címzett: @Bakiba

Bakiba írta:

Zártam is most, mert még a végén megszédül:))

Be fogja verni a fejét a plafonba az fix.

privát üzenet válasz erre

230 2009.10.06 17:15 lackok (VIP) Re: nincs cím Címzett: @Bakiba

Bakiba írta:

Jelenleg az égbe:))

Mi lesz ebből? 1080?

Vagy dupla tető?

Aki tudja, mondja, írja:))

Most már biztos, hogy bekapott egy Durbint sógort..:))"

Re: nincs cím

#398738 Ibiza Előzmény: #398671

ha nem érted te dolgod..de gondolom a jópontra hajtottál..remélem megkaptad.. belebrekegsz, két hozzászólást visszaolvasva már mondod is a tutit.. érti akinek kell..ezt nem kell megszavazni..ez benne a jó..

Re: nincs cím

#398671 lackok Előzmény: #398603

Összevissza beszélsz!

"én shortot raktam be..nem tom mi lett.."

itt meg:

"lefelé vártad..felment.. mondtam tök egyszerű az arany..nincs mutyi (csak módjával..és gyorsan kiismerhető) most sokat benne hagytam..de jól kerestem megint vele.."

Akkor most long-al vagy short-tal kerested a zsák pénzt?

Re: nincs cím

#398661 Ibiza Előzmény: #398646

"Csak azt nem értem, hogy miért beszélsz emberekkel ilyen lekezelően?"

ez kicsit általános...

"Őszintén örülök, hogy sikeres vagy, de ezáltal automatikusan nem kell leértékelni

másokat, mindegy, kiről, és miről van szó!"

mostanában felcsaptál érdekvédőnek...

ha beírok valamit akkor elvárok valami érvszrűséget ha le akar hüjézni valami nokedli..

legalább 12 éve tőzsdézem..láttam pár dolgot..

a másik nem harapom azokat akik csak bevakkantanak és nem tesznek hozzá semmit a fórumhoz..alapból nem törődöm velük de nehogy már minősítgessen egy ilyen taplógomba (ne kezdj el gyorsan taplógomba érdekképviseletbe..a taplógomba az élősködő..a fa nedveit szívogatja)

szerintem amúgy egy édi-bédi vagyok ,)

Re: nincs cím

#398646 hosszhuszár Előzmény: #398640

minden elismerésem a tiéd, gratulálok a nyerőidhez!

Csak azt nem értem, hogy miért beszélsz emberekkel ilyen lekezelően?

Elbódított a pénz?

Ezt írtam, jól nézd meg a dátumot, és azt is, hogy merre is ment a drága sárga, ezután:

763 2011.06.30 18:21 hosszhuszár (Tisztelt Tag) Re: nincs cím Címzett: @Hathor

Fordulni fog....

törlés válasz erre

AKKOR MERRE IS VÁRTAM, ÉS MERRE IS MENT?

Persze az idő alatt, amikor beesett 1500 alá, és esett 1480-ig, nem nagyon írogattál, majd amikor nekilódult, és elszállt, újra klimpíroztál...

No, de hagyjuk, aranyat már akkor figyeltem, amikor Te még a magyar piacon nyomtad...

de lényegtelen....

Őszintén örülök, hogy sikeres vagy, de ezáltal automatikusan nem kell leértékelni

másokat, mindegy, kiről, és miről van szó!

Szerintem....

Re: nincs cím

#398640 Ibiza Előzmény: #398609

igen..ezért nem értenéd :)..

lefelé vártad..felment.. mondtam tök egyszerű az arany..nincs mutyi (csak módjával..és gyorsan kiismerhető) most sokat benne hagytam..de jól kerestem megint vele..

Re: nincs cím

#397676 Ibiza Előzmény: #397670

ja.. utána esett be.. a legtöbb ország már beállította aranytartalékát.. ennyiért már boltokban se veszik.. valahol olvastam 30%-ot visszaesett éxer forgalom.. ha feljebb megy nekiállnak aranyat elektr. hulladékból visszanyerni..

ha bef aranyat veszel az nem liqvid.. vagy csak veszteséggel..

jobb a valuták..ingatlanok brillek..nyersanyagok..részvények..

én a részemről 2k fölé nem várom..ez is valami nagy pánik okán..

Re: nincs cím

#397504 Ibiza Előzmény: #396645

taktika az.. van célár és közeledve végig veszem...már szépen hozott.. holnap kiszórom egy részét..napi ugrabugra csak kezdőket tántorít el.

a lúzerek várják a csodát...aljkeresők..

ezerháromszázkilenvennééééégy leeeeszz..oszt akkor veszeeeeek... majd 1556oooon jól eladooom..oszt meg van a pisos suzuki...

Re: nincs cím

#396645 hosszhuszár Előzmény: #396455

ideje lett volna egy részét zárni, és lejjebb újra nyitogatni, szerintem, de Te tudod.....

Ha már taktikáról is szó esett valahol.......:))

Re: nincs cím

#396642 hosszhuszár Előzmény: #396501

Lefele gondoltam, írtam előrébb, hogy 1440 a hosszú emelkedő csatorna alja, de előtte, a nagy esés alja 146x (harthor írta lejjebb a pontos értéket) onnan pattanhat, de intenzíven esik szerintem, így a csatorna alja lehet érdekes, ha abból is kiesne.......na, de reméljük megfogja.

pozi nélkül, vennék valahol....