Igen a teszkó ügyfél barát jó ötlet, ahhoz képest milyen macera a Roosvelt térre eljutni parkolni stb.
Igen a teszkó ügyfél barát jó ötlet, ahhoz képest milyen macera a Roosvelt térre eljutni parkolni stb.
de sokan mégis a Mercit választják"
Szvsz nem jó a példa:) A mercit azért veszik mert a társadalomnak szól, én ezt megtehetem. Azt hogy hol van számlád azt nemtudja senki. Max a félelem az ami a drágább cégnél tartja.
Ha egy rendszer ugyanazt tudja és mellette a kötésdíjak 3/4-e a zsebedben marad akkor nálam egyértelmű a váltás,most nem MB és Trabi esete forog fenn,mert annyival nem fapadosabb a Randi,sőt első nekifutásra majdnem azt tudja mint Eq sok sok éves fejlesztése,akkor hogy is van ez? :D Tudom hogy régi Eq sok csináltak de ugye Ross Brawn is vándorol F1 -ben :D
Teszkóhoz meg annyi köze van hogy szerződtek velük,nem kell annyi irodát fenntartani,és az ügyfél sem csak 4 helyre mehet az országba számlát nyitni,mindkét félnek előnyös...no mind1,nincs ebből semmi gond Te így,én úgy látom :D
Azért ez törvényileg szabályozva van,akárki nem nyithat csak úgy brokicéget,úgy gondolom annyira van komoly cég mint Eq.
persze, minden lehetőséget meg kell vizsgálni. sl viszont összegtől ftelnül kell, kben tleg jön a harmadolás.
igen, erre gondoltam, csak egy felszámolás alatt álló cégnél nem tudom hogyan megy ez. :)
másik.. nem szabad eljutni, de szerintem most lenne egy 5500as leütés OTPben sokan ülnének benne, mint 10Ks OTPsek 2Knál, vagy 1.2nél, az majdnem tizedelés. Az élet útjai kifürkészhetetlenek. Pesrze nem kell a legrosszabbra gondolni, de a legjobbra sem ,-)
így én minden esélyt számításba veszek.
Nálam 8számjegyekkel gondolkodni kell.
Másnál1-5kontis szám nem nagy gáz.
először harmadolásig nm szabad eljutni :) de ha már így történt, és vmi miatt még mindig tartani akarja az ember a pozit, akkor ott a transzferálás. ennek van egy fix díja (eq-nál 1000 ill. most már 5000 huf per papír (nm darab, hanm fajta).
szokták volt mondani Mecedes-trabant esete, de itt legyen Mercedes-Új skoda esete (nekem is új skodám van).
Jó a skoda, ugyanazt tudja, célja egy elvisz ahova kell, csak olcsóbb, de sokan mégis a Mercit választják, így ki tudja mi lesz hogyan.
A menőbb trader nem megy Tescos Randomhoz (szerintem), csak a kis speki.
csak arra gondoltam, hogy akkor abban a platformban zárod a pozit, amit nem tennél egyébként, mert nem akarsz harmadolást lezárni. Persze erre lehet van az átvezetés másik brókercéghez, de ezt a formáját nem ismerem, mert nem vezettem még át sem számlát, sem értékpapírt. Laikus kérdés csak.
"Mi van, ha bebuksz egy pozit, lefelezed a tőkéd, harmadolod egy krachal, és menned kell a cégtől bármilyen okból, akkor kényszerzársz.. vagy nem tudom, több elgondolkodtató tényező is klehet"
nm értem, hová akarsz kilyukadni. mi köze a harmadoláshoz a brókercégnek?
Így van ezek apróságok,nem tartana sokból megcsinálni de nagyban segítené az áttekinthetőséget és gyors tájékozódást.
pont ezt mondtam, hogy így gondolkodik egy skalpos speki.
Vannak tényezők, ha befagyasztják a számlát, persze ott van mellette a 6milkás Beva vagy mi :) bocs ha nagyon elírtam a rövidítésüket.
Mi van, ha bebuksz egy pozit, lefelezed a tőkéd, harmadolod egy krachal, és menned kell a cégtől bármilyen okból, akkor kényszerzársz.. vagy nem tudom, több elgondolkodtató tényező is klehet
Két évig garantálják a díjakat,van aki már használja hónapok óta a rendszerüket nincs rá panasz,befizetett pénzzel nem tudnak eltűnni,és 380 pénz helyett 100asból van meg egy konti adásvétele,ez nálam a tavalyi egymillás jutalék helyett csak 1/4-e lett volna....nekem ez elég érv.
Talán eszükbe jutott hogy sok kicsi sokra megy?Amúgy kénytelen lesz a többi cég is árat csökkenteni mert most gyorsan összeszedett Rc több mint 4e ügyfelet,aki sokat trédel tuti átmegy,mert inkább saját zsebbe maradjon mint máséba...
Két évig garantálják a díjakat,van aki már használja hónapok óta a rendszerüket nincs rá panasz,befizetett pénzzel nem tudnak eltűnni,és 380 pénz helyett 100asból van meg egy konti adásvétele,ez nálam a tavalyi egymillás jutalék helyett csak 1/4-e lett volna....nekem ez elég érv.
Talán eszükbe jutott hogy sok kicsi sokra megy?Amúgy kénytelen lesz a többi cég is árat csökkenteni mert most gyorsan összeszedett Rc több mint 4e ügyfelet,aki sokat trédel tuti átmegy,mert inkább saját zsebbe maradjon mint máséba...
Beállítottam az egy ársávos reált.
Reált viszont csak a netboonban látok a villámkötéseknél. a Randiban továbbra is az 5 sávos késleltetett megy.
Ez így normális, vagy ott is állítani kell valamit?
Én sem találtam semmilyen más opciót.
Ami zavaró nekem:
- Petiben a statikus időskála jobban bejön, így ránézve valahogy elvesztem az időérzékem. :)
- A szintvonalak színezése is jó volt, itt a fehér vonalakkal most nézelődni kell egy ideig, mire rájövök, hogy hol áll a papír.
- A skálán oldalt hiányzik a napi min/max, amit csak le lehetne olvasni.
- Lehetne egymáson a graf és a forgalom, így több minden elférne.
Mondjuk ezek közül csak 1-2, ami tényleg zavaró, a többi apróság, de összességében jobban átlátható lenne egy rápillantással szerintem.
sztem nincs igazad. r-t uazok csinálják, mint anno az eq-t. a díjemeléshez meg annyit, h az eq-s most sem annyira drága, mint sokan írják, de mivel van olcsóbb is, sokan átszerződnek oda. ha 2 év mva annyira drasztikusan emel a r. (amit nm hiszek), akkor át kell menni máshová. ha nincs megfelelő, akkor meg külföldre.
a toborzást meg nm tudom, mire írod: a 2 éves díjgarancia a megnyugtatásra szolgál, ill. mutatja, h sok más céggel ellentétben addig nm lesz emelés.
Ügyes, én is ezt tettem volna a helyükben. :)
Én ezzel úgy vagyok, hogy ha 2013. végéig garantálják ezeket a díjakat, akkor majd ráérek 2014. január 1-én azzal foglalkozni, hogy miként legyen tovább. :)
Én nem vagyok kapkodó, többször körbe járom a dolgokat!
Nem is hiszek a csodákban, Random nekem az ígéreteivel csoda számba megy.
olcsó hús esete alapján nem győz meg nagyon.
Júli 31ig van időm, ebben a hónapban két hetet úgy is nyaralok.
Kíváncsi vagyok milyen lufi durran majd ezzel a Tescos Randommal.
Azt mondja az ügyintéző mehetek a Tesco-ba is számlát nyitni.
Hm.hm.
Az tény hogy toborzás van, na de csak később tudjuk meg miért.
Ennek ellenére lehet, hogy Ők a fehér bárányok.
Legkésőbb két év múlva, ameddigre elég ügyfelet megszereznek egy drasztikus emeléshez megtudjuk, bár tudom az még messze van, addig nem gondolkodik a speki, mának élnek. Én mondjuk a következő tíz évnek, ezért is tradelnék hosszúra, ha lenne hosszú irány.