én most longoltam az imént... visszaszökken tán...
Nagy részét igen, 1 picit meghagytam csak az íze kedvéért:))
Szia!
chf-et zártad?
No, no, itt nem veszekszünk, csak csipkelődünk ha úgy tartja kedvünk, különben kiszórok mindenkit mint "gazdi":))
Tisztelt kolléga!
Ha hiszed, ha nem, nem hiszek az olaj elméletedben, persze mind a két nyersanyag a dollárra mozog, csak ez lehet az oka az együtt mozgásuknak, ezért szerintem célszerübb ahhoz viszonyítani, de mindegy.
Nem szakértek, főleg nem az elmondásod alapján, csak leírom, amit látok.
Figyelem egy kis ideje, így talán egy picit ismerhetem is....
ekkora esés után, meg pattanni fog....szerintem.....kollléééga...
zárásunk után felmegy.. figyeld az olajat.. józsit kiokosítottam ..azóta szakért :)
Én szóltam..))
Én szóltam..))
lezártam mindet. 1000dollár nyerőt ír. 1% teljes tőkére vetítve
oldalazó csati tetejére ért, majd alján meggondolom magam.
rövid csatijaim.
http://postimage.org/image/260iudb50/full/
már látom előre, Józsi dörzsöli a tenyerét, hogy átjöttem nei aranyazni ,-)
egen, szépen megtépték
na mostanra mind a három vételem pozitívba lendült..
ezt a sz@rt-
Mi ez a kód? Néztem fx-be is írtad? Egy órás eladáson?
h1 E
Többször megállapítottam, hogy idóta egy instrumentum ez. Vagy mindig rosszkor nézem :)
húztam rá egy oldalazót is azóta, annak is alján van, nyitottam itt még rá longot.
szerk: naná, hoghy azt is leverte, na nem baj, várunk.
Na, kiesik abból is?
Közelebbről megnéztem, 15perces charton látok egy emelkedő csatit, és annak alján látom az árfolyamot, így fordítottam
http://postimage.org/image/2v4frm04k/
hosszabb képen ott van Batmanszerűség, de annak jobb szárnyát még ki kell rajzolnia, azt megvárom még, amíg ez az emelkedő csati tart, addig long most :)
Ezt írtam lejjebb kolléga....
A másodlagos, meredekebben emelkedő csatornát törte, a hosszú emelkedőt még nem....
egyrül, beszélünk....