Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#396151 Bakiba Előzmény: #396138

No, no, itt nem veszekszünk, csak csipkelődünk ha úgy tartja kedvünk, különben kiszórok mindenkit mint "gazdi":))

Re: nincs cím

#396148 hosszhuszár Előzmény: #396138

Tisztelt kolléga!

Ha hiszed, ha nem, nem hiszek az olaj elméletedben, persze mind a két nyersanyag a dollárra mozog, csak ez lehet az oka az együtt mozgásuknak, ezért szerintem célszerübb ahhoz viszonyítani, de mindegy.

Nem szakértek, főleg nem az elmondásod alapján, csak leírom, amit látok.

Figyelem egy kis ideje, így talán egy picit ismerhetem is....

ekkora esés után, meg pattanni fog....szerintem.....kollléééga...

Re: nincs cím

#396138 Ibiza Előzmény: #396101

zárásunk után felmegy.. figyeld az olajat.. józsit kiokosítottam ..azóta szakért :)

Re: nincs cím

#396089 Hathor Előzmény: #396081

lezártam mindet. 1000dollár nyerőt ír. 1% teljes tőkére vetítve

oldalazó csati tetejére ért, majd alján meggondolom magam.

Re: nincs cím

#396038 Hathor Előzmény: #396032

Többször megállapítottam, hogy idóta egy instrumentum ez. Vagy mindig rosszkor nézem :)

húztam rá egy oldalazót is azóta, annak is alján van, nyitottam itt még rá longot.

szerk: naná, hoghy azt is leverte, na nem baj, várunk.

Re: nincs cím

#395985 Hathor Előzmény: #395976

Közelebbről megnéztem, 15perces charton látok egy emelkedő csatit, és annak alján látom az árfolyamot, így fordítottam

http://postimage.org/image/2v4frm04k/

hosszabb képen ott van Batmanszerűség, de annak jobb szárnyát még ki kell rajzolnia, azt megvárom még, amíg ez az emelkedő csati tart, addig long most :)

Re: nincs cím

#395976 hosszhuszár Előzmény: #395973

Ezt írtam lejjebb kolléga....

A másodlagos, meredekebben emelkedő csatornát törte, a hosszú emelkedőt még nem....

egyrül, beszélünk....