270-re állt egy kisebb dugó..
Kéne valami hír vagy egy nagyobb vevő.
De ha itt 270-en zár ma, az se baj. Egy nap pihi belefér.
majd így kell lebontani az esetleges falakat :)
most fedeztem fel, így nem kell emiatt droidos telót venni :))
Dehogy tudok. Ha tudnék, már 200 alatt bezsákoltam volna belőle.
Te tudsz valamit.Úgy látom 265-ön bázist épít.
Vissza fog. :)
A héten meglesz a vizitdíj szint. :)
Az is jó Nekem,mert beálltam 1.5 k-val,de onnan aztán menjen vissza :)
Remélem, a lottó 5-ösöm ennyire be fog jönni szombat este.
Ez ma pihenős, stagnálós, esetleg kicsi mínuszos/plusszos nap lesz.
265-ig szerintem ma vissza fog menni, mert a 270-et látván 1-2 remegő bedobhatja talán, de majd meglátjuk. Ma egy enyhe plusz lehet talán a végére.
Sziasztok!Gyanús Nekem ez a nagy csend.Szerintem délután megindulunk,mert nincsenek vissza adások...
Lesz itt szerintem megint a péntekihez hasonló paráztatás. Ha másért nem, hogy elszedjék az eladóin most bent álló kicsiktől. A 280-as 10k-s pufi szvsz azt jelzi, amit eddig. Még gyűjteni akar az intézményi.
Látom megpihenünk kicsit, nem állunk rosszul! Szerencsére nincs kiszálló, és reméljük nem is lesz, csak idő kérdése, hogy induljon tovább!
Nem most fog odamenni a csütörtöki és pénteki nap után.
Max. megpihen ma egy kicsit és itt 270-272 körül zár. 280-on 10k-val pufizik megint vélhetően a gyűjtögető, porszívózni akar még, csak akkor lesne nagyot, ha egyben valaki kitépné és ugrana a pakkja. Meglesz a 300 feletti régió a héten szvsz.
megint 9k van bent, csak most nem 1:1-ben mint a 260 ft-nál.
kiszámoltam 234 az átlagáram... remélem nem most fog oda visszafordulni... :)
Most tényleg sok az eladó.
Ide egy kiadós vétel kellene ezen a ponton átlendülni. Remélhetőleg a gyűjtögető pajti beszáll, tételt tud venni, nem is kicsit.
9159 db 273-280 között.
10k pufi beugrott 280-ra még.