Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Humor

Alkalmi pár a hotelszobá…

#363693 Csokigyáros

Alkalmi pár a hotelszobában meghitten szeretkezik, amikor a csaj megszólal:

- Van egy kis gond. AIDS-es vagyok.

- Én is - mondja a srác.

- De én csak vicceltem.

- Többet nem fogsz!

Két barát beszélget: - …

#363692 Csokigyáros

Két barát beszélget:

- Te, képzeld, én azt álmodtam, hogy úttörő vagyok!

- Én meg azt, hogy két nővel vagyok!

- De szemét vagy! Miért nem hívtál át???

- Én hívtalak, de anyád azt mondta, hogy Csillebércen vagy.

Hitler dalra fakadt

#363689 Fornit

Volt egyszer egy koncert az 1930as években Berlinben...

Re: FACEPALM: Zimány Linda fogfehérítése

#363687 matgab Előzmény: #363658

Dzsudzsák barátnője, azt hiszem Coca Cola ezüst lány volt. CKM, FHM, Playboy cica.

Ha rosszmájú lennék egyszerűen csak egy szóval mondanám el ki.

FACEPALM: Zimány Linda fogfehérítése

#363655 Netmaster

"Zimány Linda néhány napot újra Magyarországon tartózkodik, az itt töltött időt pedig kihasználja egy kis szépülésre. Engedd meg, hogy ezúton szeretettel megívjunk Zimány Linda holnapi fogfehérítésére.

Időpont: 2011. március 23., 11:00

Helyszín: Budapest

Kérlek részvételi szándékotokat legkésőbb 2011.03.23, szerda reggelig jelezzétek vissza nálam!"

http://subba.blog.hu/2011/03/22/facepalm_zimany_linda_fogfeheritese

Kész. :D

Re: nincs cím

#363437 matgab Előzmény: #363428

‎"Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet.

Volt nagy dínóm, dánom..."

Mit csinálnak a várvédők, ha unatkoznak? Elfoglalják magukat.

Re: nincs cím

#363420 kosami Előzmény: #363209

Három férfi, egy magyar, egy román és egy cigány vendégmunkásként dolgoznak Szaúd-Arábiában.

Egyik nap a rendőrség ellenőrzi az autójukat és mindhármuknál találnak

egy-egy üveg alkoholt.

Mivel az alkohol szigorúan tilos az országban, ezért mindegyiküket halálra

ítélik.

Ám ekkor akcióba lépnek ügyvédeik, és sikerül a büntetést fejenként 20

botütésre mérsékelniük.

Eljön az ítéletvégrehajtás napja.

A büntetést felügyelő sejk így szól hozzájuk:

- Ma jó napotok van, hitetlenek! A második fiam ma ünnepli a születésnapját, ezért a botozás megkezdése előtt mindnyájan kívánhattok valamit!

Elővezetik a románt, aki így szól:

- Én azt kérem, hogy a botozás előtt kössetek a hátamra egy párnát! Így is lesz, azonban a tizedik botütés után szétszakad a párna, így a másik tíz ütés már a román hátát éri.

Miután elvonszolják a vérző, jajveszékelő áldozatot, előlép a cigány:

- Én azt kívánom, hogy kössetek a hátamra két párnát. Így is lesz, ám a két párna is szétmegy a 15-ik ütés után.

Harmadszorra előlép a magyar. A sejk így szól hozzá:

- Országaink jó kapcsolatára való tekintettel neked megengedem, hogy kettőt kívánhass.

- Elsőnek azt kívánom, hogy ne 20, hanem 100 botütést mérjetek rám - mondja a magyar.

- Nagyon bátor vagy! - mondja elismerően a sejk.

- Másodszorra pedig azt kívánom, - mondja a magyar - hogy kössétek a hátamra a cigányt!

A szöszi fürdőszobájából…

#362906 KawaBazsy

A szöszi fürdőszobájából:

- 95, 96, 97, 98, 99...Segítséééég, százlábúúúú.......