Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: élménybeszámoló

#36185 Moiser Előzmény: #36178

Lehet.

Mondjuk még nincs pontos véleményem az emelkedést illetőleg... kicsit tájékozódnom kéne..

Viszont az 1000 lehet erős lélektani határ...

Merc chat?!

Re: élménybeszámoló

#36180 Moiser Előzmény: #36158

:)

én Bihlerrel álmodtam vmit, de nem tudtam rá visszaemlékezni felkelés után...lehet nem is baj :)

Bismarck, azért azt szögezzük le: Ez nem az égig érő paszuly, mert olyan csak a mesében van :D

Re: élménybeszámoló

#36175 Bismarck Előzmény: #36138

Most akkor holnap is +20%???

Mondjuk jó érzés.....

De szegény Ex..... :-S

Re: élménybeszámoló

#36158 Mercurius Előzmény: #36138

Sziasztok!

Végre kikászálódtam az ágyból. Azt álmodtam, a Genesis ma is felsőlimitre megy... ;-)

Hmmm... nem is tudom... lehet visszamegyek aludni... :-D

Exmnbs még itt van? Azt hittem a mentők már elvitték.... pukkadási tünetekkel. No sebaj.

Re: élménybeszámoló

#36118 Moiser Előzmény: #36115

Uhh.. azért vesznek ki szép tételeket... állnak is be...

Komoly.

Na legalább ezt is megértük még egyszer :))

Re: élménybeszámoló

#36115 Moiser Előzmény: #36103

Jó.

De ahogy mondtam volt, amig ez ténylegesen téma lesz 'nagyon sok viz lefolyik a Dunán'... ergo jelenleg mind1.

A GSS-t pl. telek nélkül adják el elvileg, a magyar leányt meg majd lehet telekkel de támogatás nélkül, vagy újra folyamodnak..

So?

Nem örülnék különösebbképp,ha elúszott volna, de nem is a világvége a jelenlegi tervek mellett. (Majd kap rá amcsi támogatást a büfi, ha átveszi a cégébe pl) :)

Természetesen a magyar project 'értéke' csökkenne ezáltal, de egyelőre nem tépem a hajam miatta, jussunk túl az első szakaszon és meglátjuk mi lesz a GSH tőkésitésével stb.

Re: élménybeszámoló

#36104 exmnbs1 Előzmény: #36098

nem, a hivatalnokok szeretnek bevágódni az új főnöknél, és ő valszeg vevő lesz a 2 mrd visszavonására, és átcsoportosítására

Re: élménybeszámoló

#36103 exmnbs1 Előzmény: #36089

utólagos, persze, csakhogy ott szerepel a költségvetésben, és nem akárki kaphatja.

Ilyen mérleg nem játszik szvsz

Re: élménybeszámoló

#36098 Bismarck Előzmény: #36087

Mintha a hivatalnokok kapnák meg azt a pénzt......

:-DDDD

De viccnek jó volt.....

Re: élménybeszámoló

#36089 Moiser Előzmény: #36050

nem utólagos az a támogatás is?

Ha meg igen, akkor úgyis mindegy, nem?Ha a fund kifizeti a tartozását az deal után, akkor lehet törleszteni a amgyar telket, és a támogatás max. a magyar leány eladásánál lehet szempont a vételárat tekintve, az meg nem ma lesz az is biztos, valszleg beleesik még egy kormányváltás is, szóval legfeljebb lehet újra folyamodni is akár :)

Nem igazán töröget jelenleg miatta a frász.

Mindent a maga idejében.... legyen már máj. vége! :D

Re: élménybeszámoló

#36087 exmnbs1 Előzmény: #36080

Meglátjuk, de a buzgó hivatalnokok szvsz örülni fognak ennek a 2 milliárdocskának ezekben az ínséges időkben, és nem törlik a levelem

Re: élménybeszámoló

#36080 Gudakes Előzmény: #36050

Szerintem ha visszavonták volna, olvastuk volna, ha nem a BET-en, máshol.

500-600 között nem tudna nagyot esni, mert még ott lenne a másik két gyár támogatása, az ottani lehetőségek. Érdemes elgondolkozni, hogy a cégnek, a Fund-nak a jelenlegi helyzetben szinte tök mindegy az érfolyam, 2800 alatt egyformán nem jó.

A lehetséges bírság, és további bizalomvesztés nagyon nem kellene a cégnek, ezért azt hiszem, inkább vállalnák a rossz hír közlését is.