Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: siemens forever

#35624 Mercurius Előzmény: #35609

Exmnbs, ez amit Bismark hozzászólására reagáltál, számomra értelmezhetetlen. :-( Főlg így "nem ám" kezdettel...

Re: siemens forever

#35621 Mercurius Előzmény: #35606

Ez úgy megy, hogy a Közgyűlésen bejelentik a felfüggesztés tényét, majd intézkednek azonnal a BÉT felé, és amíg nem történik meg, addig a Közgyűlésen sem hangzik el érdemi információ, a felfüggesztés tárgyában.

A felfüggesztés tényének még nincs az árfolyambefolyásolás irányára információ tartalma. Főleg hogy Te lefelé vártad erősen, és még most is azon sipítozol, hogy ennek ellenére felfelé ment.

Nagypalz pedig azt karatyol amit akar, ahogy Te is.

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35615 Mercurius Előzmény: #35597

1) A magyar leányvállalat tőkésítésre szorul, elhangzott a közgyűlésen is, és ezt olyanoknak magyarázod, akik személyesen ott voltak, és nem süketek.

2) A Cogenco az aminek elmondod, ez is le lett írva előre, hogy egy üres cégen keresztül lesz a spanyol leányvállalat feltőkésítve, és megosztva. Ha nem lesz mögötte (benne) pénz, nem is lesznek a leányvállalatok belerakva. Hogy mi volt a Cogenco eddig, mi is tudjuk, anno mi kértünk írásbeli tájékoztatást aról az ügyről (is), amit most exmnbs becopyzgat.

3) Úgy tünik itt Te nem fogtad fel miről van szó, és nem azok akiknek magyarázol.

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35613 Kissherceg Előzmény: #35599

Hali Gazdi :)

Én csak annak örülnék, ha nem mindenki a pf-re utalgatna vissza ott mi történt és nem egymással személyeseskedés lenne a divat. Megtudjátok Ti ezt beszélni, illetve vitázni kicsit disputa szerűen, az lenne a legjobb. :) Annyira azért bőven intelligens a társaság.

Csak ügyesen, néha benézek :)

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35612 Bismarck Előzmény: #35611

Ha a Cogenco elméletet nem vesszük figyelembe akkor csupán a lényeget hagyjuk ki :-)

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35611 MrApricot Előzmény: #35599

"ha kihagyjuk a cogenco elméletet" no igen, elegendő tényezőt kihagyva bármiből bármit ki lehet hozni... bár megint pontosítást kell kérnem: mit értesz "cogenco elmélet" alatt, és miért hagyod ki?

ne sajnálj, nincs miért, pontosan tudom, hogy a Fund számára nem az a fontos, hogy feltétlenül a Genesis építse meg a gyárakat. nekem sem. engem is az érdekel, ami a Fund-ot: legyenek gyárak és nekem legyen bennük részesedésem:)

azt is gyanítom, hogy ezzel kábé mindenki így van, aki a Fund megjelenése óta belevett ebbe a részvénybe. hogy végül nem úgy jön majd össze (ha összejön) ahogyan elsőre tervezték? ez elég sok mindennel így van, egy a lényeg: sikerüljön!

Re: siemens forever

#35610 Bismarck Előzmény: #35609

Viszont ha jól értem május 31-ig megtudjuk, hogy mennyit ér a részvényünk.

Ugyebár?

Re: siemens forever

#35609 exmnbs1 Előzmény: #35607

Nem ám, mert behal ez a kis "bennfentes ralli" és nem lesz hozzá forgalom

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35608 exmnbs1 Előzmény: #35605

Kontrollálják? Ha lejár a váltó ugrik a szavazati joguk, az a fedezet)))) Lásd kgy jelentés

Re: siemens forever

#35607 Bismarck Előzmény: #35606

Lehet, hogy majd "beöntik" de nem ilyen árfolyamnál......

Gondolom nem azért van részvényük h nézegessék, hanem azért hogy ha eljön az idő akkor eladják. De ez nem most lesz.....

Re: siemens forever

#35606 exmnbs1 Előzmény: #35603

Így van, de a múltkor előre bejelentette a felfüggesztést annak kapcsán hoztam fel

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35605 Mercurius Előzmény: #35599

Szóval nem kell nekik a Genesis részvény?

Szerinted mit kezdenek a 3,5 millió darabbal, amivel kontrolálják a céget már régóta? BEÖNTÍÍÍÍKK????

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35604 Mercurius Előzmény: #35597

"Gazdagodó: bocs.

de engem ott egyszer sem azért moderáltak mert csúnyán beszéltem."

Valóban nem azért. Azért mert egyszavas CAPSLOCK-os riogatásokkal spameltél egésznap, mivel munkanélküliként nem volt jobb szórakozásod.

Re: siemens forever

#35603 Mercurius Előzmény: #35596

Aha, csak nagypalzot nem láttam itt.... de bárhol is legyen, és bármit is mondjon, én kezdetektől fogva nem akarok vele érdemben foglalkozni, egyszerűen kihagyom a hosszabb hozzászólásait, és ezt szívesen javasolnám mindenkinek. Egyszerűen zagyvaságokat beszél kezdetektől fogva, és az álláspontját is gyakran változtatja.

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35599 Gazdagodó Előzmény: #35591

nem akarok már sokasdszor magyarázni.

ha kihagyjuk a cogenco elméletet, annak világosan kell látszani mindenki számára hogy FUND KI AKARJA DOBNI A GENESIS MAGYARORSZÁGI KAPCSOLATAIT, ÉS RÉNYIÉKET A BULIBÓL.

nem kell neki se amagyra gyár, se ez a management, se a genesis részvény.

tudom sajnálni ha ez nem jött le neked.

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35597 Gazdagodó Előzmény: #35590

bocs.

de engem ott egyszer sem azért moderáltak mert csúnyán beszéltem.

legutóbb pl. azért mert a nemzeti bankosnak megírtam (kultúráltan) hogy nem kellett volna tönkretenni a magyar ipart és úgy általában az országot, akkor nem lenne rabszolgamunkás a magyar és nem lenne ilyen rossz helyzetben az ország.

és úgy általában ilyen dolgokért raktak ki, pl. kritizáltam az szdsz-t, elmondtam az ország gondjait vagy éppen tény hogy a genesist szidtam, de sosem anyázva csúnya szavakkal.

ez nekem befér a szólásszabadságba.

akinek nem, annak jó lenne tanulni erről, mert, és ezt nem is ide mondom, magyarországon már ideje lenne így 20 évvel a gengszerváltás után legalább a szólásszabadság látszatát fenntartani..korántsem szerintem de ez sehol sincs így még a komoly médiákat is cenzúrázzák

na persze én vagyok a kezdő, mit várhatok egy szdsz-es portfoliótól?

de az azért vigasztalt hogy korántsem csak engem pakoltak ki ilyenek miatt.

az meg akinek fáj az igazság GENESIS ügyben nagyon tudom sajnálni.

PAPÍRON, HIVATALOSAN le van írva a csődhelyzet, egy kis józan paraszti ész kell hogy miért nem kell nekik a genesis, meg a magyar cég/management, és mi a cég a cogencoval ami egy kis tőzsdei keverő kamu cég, nincs mögötte semmi.

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35594 exmnbs1 Előzmény: #35591

Egy csomó indián már sorakozik az üveggyöngy osztást várva, unják a kis xar gránitszigetet, Manhattant

Re: siemens forever

#35593 Mercurius Előzmény: #35522

"exmnbs1: na jó, akkor ezt hagyjuk, bár olyan fokú agresszivitást tanusít, mint aki nagyon bevásárolt a tutkóra "

Ja hogy én vagyok agresszív, és nem az aki, 2 soros, sokszor trágár hozzászólásaival ill. copy pastjeivel, a topikbejegyzések 80%-t adja? Ezt döntse el mindenki belátása szerint.

Az hogy ehhez miköze bármiféle bevásárlásnak, azt természetesen nem tudom épp ésszel felfogni.

(((Az elmúlt 2 hónapban nem vettem Genesist, csak OTP-t, Pannergy-t és Richtert.)))