Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35569 Gazdagodó Előzmény: #35563

Jó hallani hogy valaki várt rám, a többiek gondolom nem így vannak ezzel.

nem mintha meghatna.

de egyébként majd 100 Ft alatt ők is rájönnek.

Igazság szerint nem is így várom ezt az árat direktbe lassan, hanem azt hogy bejelentik a csődöt és/vagy kivezetést.

Akkor hirtelen napokig alsólimit.

ÉS NEM ÉR MAJD 1 fT-OT SEM.

Az meg egy orbitális baromság hogy a cogencot ide bvezetik...

Hiszen az egész arra megy ki hogy lepattintság a kelet-eutópai szálat.

Még ha feltételezzük azt hogy esetelg (ÉN NEM HISZEM, DE TEGYÜK FEL!!!)

tényleg meg akarják építeni a spanyol és szingapúri gyárat, akkor is tisztán amcsi-európai tőzsdei jelenlét lenne, cogenco papírokkal.

Az egész sztoriból ha más nem az mindenkinek ki kell világosodjon:

A MAGYAR GENESISRE ÉS A BÉT RE NINCS SZÜKSÉG A BULIBAN.

(bár szerintem az egész mutyi csak a pénzre megy tőzsdei machináció, teháta cogenco is csak álca).

És ehhez sincs szükség se a magyar genesisre, se rényiékre.

Minte említettem: a legbecsületesebb esetben is max az lesz a vége hogy a genesis egy jövőtlen üres cégként itt marad rényiéknek egy halom gagyi cogencoval, de hogy gyáruk nekik sosem lesz az biztos.

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35568 exmnbs1 Előzmény: #35566

jaja odavágták a tőzsdei jelenlétet a spanyol telek kimutyizása fejében. Már ha az megvan egyáltalán. Lévén újkeletű rövidhitelek

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35566 Gazdagodó Előzmény: #35562

HEHEHE.

Rényi ígérete szerint már valahol 20.000 felett kellene most járnia...

SZÁNALMAS RÖHEJ AZ EGÉSZ.

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35564 exmnbs1 Előzmény: #35562

krumi, IPO?

Tényleg? aztán hol, melyik tőzsdén, mert ezen 94 óta itt van hol ilyen hol olyan neveken szedi el a kisbefektetők pénzét. 4000-ről 67-re ment, biztos sokan nyertek rajta, főleg az infoosztó RG úr, akit méltán repítettek ki székéből végre valahára.

Innováció? A LEGNAGYOBB CSALÁS a béten

Prosperálni? -1-7m veszteséggel, ami szintén egy könyvelői trükk miatt csak ennyi.

Az összes kisbüfi milliomos lesz? Bocs ez manapság valami?

Neked kevesebb mint 1 millád van a tőzsdén????

Babics Egon, szvsz nem kell sokáig várni az elemzésére, de azt nem teszed ki az ablakba)))))))

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35562 Krumenaker Előzmény: #35559

Én már régi vagyok itt, de sokadszor is elmondom:

A GENESIS EGY IPO, SZUPER INNOVÁCIÓ.

A NAGY TŐZSDEI LEHETŐSÉG.

lesznek gyáraik, pénzük is dögivel,

tulajdonképpen MOST KEZD PROSPERÁLNI A CÉG.

Indul a story, a kincsesbánya cogencot teletömik a befektetők tőkével.

MÁMOR.

az összes kisbüfi milliomos lesz, aztan hawaii életünk végéig.

VEGYÉTEK, NEHOGY KICSALJÁK TŐLETEK, ZSÁKOLJÁTOK AMÍG TEHETITEK.

5000 FÖLÉ VÁROM AZTÁN ROBBANÁS.

Hol van babicsegon? friderikuszshow?

győzike? hakapeszi maki és a versmondó lány?

A genesis egy KAMU MUTYI.

#35559 Gazdagodó

Én új vagyok itt, de már most mondhatom:

A GENESIS EGY KAMU, MUTYIZÁS.

A NAGY TŐZSDEI ÁTVERÉS.

nem lesz ezeknek sosem gyáruk, a pénzük is elfogyott,

tulajdonképpen papíron CSŐDBE MENT A CÉG.

És még itt mutyiznak az értéktelen cogenco vackokkal, ahol még a befektetői tőke sincs meg.

SZÁNALMAS.

ki akarják tömni a büfiket aztán lelépnek szerintem.

NE VEGYÉTEK, ADJÁTOK, MENEKÜLJETEK AMÍG TEHETITEK.

100 ALÁ VÁROM AZTÁN KIVEZETÉS.

Hol a pszáf?rendőrség?

vpop?tőzsdefelügyelet?fbi?

Re: siemens forever

#35557 Kissherceg Előzmény: #35552

mindkettő félnek van részigazsága. Bár üzletileg jó a sok post, de egy hozzászólás lehet több, mint 3sor. Aki negatívan áll a céghez, annak meg szíve joga. Én se szeretem genesist, céget sem tartom túl sokra, de figyelemmel se kísérem. Persze, ha megint lesz benne sztori, akkor vétellel támogatom a rallyt :)

Szóval nem fogok moderálni továbbra sem. Még nem lépte át senki a moderálás határait.

Re: siemens forever

#35552 exmnbs1 Előzmény: #35549

drop erről a cenzoros hangulatról értekezett anno , ami általatok minden Geni topikot beleng(((((

Re: siemens forever

#35551 exmnbs1 Előzmény: #35549

Merc és a törlés. Miért is? Ezek fontos dolgok, ha nem itt akkor majd másutt olvasod. addig örülj amég csak itt

Te viszont írj amit akarsz pannergybe, és a kiszorítósdiba, magadat minősíted, és nem nyomok rád

Re: siemens forever

#35549 MrApricot Előzmény: #35547

annyira jellemző:) azt persze szemérmesen elhallgatod, miért is köpnélek le: mert undorító, aljas hazugságot terjesztesz rólam, azt állítod, hogy én a fund fizetett ügynöke vagyok

gondolom, nálad ez még simán belefér a civilizált viselkedésbe, elvégre te bármit megengedhetsz magadnak..

najó, tényleg szégyellem magam, hogy leereszkedek a szintedre. törölni is fogom ezt a hszt, amint Mercurius törölte a tieidet

Re: siemens forever

#35548 exmnbs1 Előzmény: #35545

Érvek? Hazug propagandát hintesz az első nap óta amit a cég beléd plántál. Képtelen vagy gondolkodni

Re: siemens forever

#35547 exmnbs1 Előzmény: #35535

kapott egy esélyt bocs te ki is vagy? Civilizáltságról szónokolsz és olyanokat szövegelsz hogy leköpnél? Várom az első tartalmas hozzászólásod immár 2 éve.......

Re: siemens forever

#35545 MrApricot Előzmény: #35541

az érvekre sajnos immunis vagy

és ez nem minősítés, ez tapasztalat. ha valamelyik hazugságodra érvekkel felel valaki, te egyszerűen továbbugrasz a következőre. 100-szor lejátszottuk már ezt

hagyd abba és kész!

Re: siemens forever

#35543 exmnbs1 Előzmény: #35542

moiser, néhány tv-t elő kell ahhoz kaparnom, és mellé tenni ezeket a

pontokat.

Re: siemens forever

#35542 Moiser Előzmény: #35539

Cserébe te ne kiszoritóskodj a Geniben... (már oldalak óta csak az ismert szöveket irogatod, ráadásul külön hszben mindet,, hátha még hátrébb kerül a valamire használható tartalom!

Kértelek, hogy legalább foglald össze a sirámaid egy rendes hszben, ne 220szor szólj hozzá 1 mondattal...de úgy látszik felesleges... lassan BB szintre süllyedsz :((

Re: siemens forever

#35541 exmnbs1 Előzmény: #35540

már megint a minősítés persze érvek helyett

Könyvvizsgáló is köpködött? Miért rúgták ki az IT-t???