Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: élménybeszámoló

#35283 BudFox Előzmény: #35280

akkor ha jól sejtem ezen a szinten ez egy hatalmas lufi megint ?

de ezeket a fund, alap, offshore cégeket én nem látom át...valaki készíthetne egy ábrát erről, mert átláthatatlan.

Re: élménybeszámoló

#35279 exmnbs1 Előzmény: #35276

A Fund mivel szalonképtelen offshore pénzmosoda , ez a bástyája részesedés szerzéshez, valamint a Finders Feekkel a fundmenedzsment rajta keresztül nyulja le az alapot

a genibe első körbe a tőkeemeléskor pénz helyett a rv-eit dugták, ahogy most is tervezik

Re: élménybeszámoló

#35278 MrApricot Előzmény: #35276

igen, jól emlékszel

ez alapvetően a fund cége. jelenleg üres, egy korábbi ügyletüknél is fel akarták már használni, ami végül nem jött össze. (az a bizonyos Helix-DMI ügy)

egy ideig a Genesisben is parkolt egy pakk belőle

Re: élménybeszámoló

#35277 exmnbs1 Előzmény: #35275

És mindezt teszi, mert egy olyan gyárat akar építeni, ahol 1w önköltsége 1.47USD szemben a piacvezető FSR 0.93USD-jával. (Ez utóbbi szám 5 centtel több volt az előző jelentésben folyamatosan csökken kapacitások felfutásával)

Re: élménybeszámoló

#35276 BudFox Előzmény: #35271

1 század cent az értéke ? veszek :-)))

2,2 fillér 1 darab..olcsó :-))

viccet félretéve, az a Cogenco már korábban is képben volt ha jól emlékszem.

Re: élménybeszámoló

#35275 exmnbs1 Előzmény: #35272

Ez az ember véletlenül tökhülye, nem saját céget csinál, hanem ezzel égeti magát???

És neked persze az sem gyanús, hogy napiparba, Spanyolországba momentán a kutya sem tesz egy vasat sem?

Re: élménybeszámoló

#35273 MrApricot Előzmény: #35269

nem, én nem gondolom, hogy nagyon zavaros

bonyolult, ezt aláírom:)

azt sem mondom, hogy én tökéletesen átlátom

Re: élménybeszámoló

#35272 MrApricot Előzmény: #35268

az teljesen más koncepció volt, ha emlékszel még: ők arra vállalkoztak, hogy bevezetik a saját otc-piacukra és úgy vonnak be tőkét, egy kibocsátás révén

most arról lenne szó, hogy van valaki aki betenné a tőkét, de csak ilyen módon: külön céget akar, ami a kinti piacokon forog (mielőtt pinksheetezni kezdenél: nagyobb tőke és épülő gyárak birtokában nyilván komolyabb piacokon) és ő főtulaj lesz benne

most ilyen van.. ezt akarja most már úgy tűnik bármi áron megfogni a fund (és nem akarja ezt már Rényire bízni, úgy tűnik)

Re: élménybeszámoló

#35269 BudFox Előzmény: #35256

Apricot - szerinted is nagyon zavaros a helyzet a cégnél ? miért van az hogy senki sem tudja átlátni....

ez pedig nem jó...a befektetők kerülik a nem átlátható, zavaros dolgokat.

Re: élménybeszámoló

#35268 exmnbs1 Előzmény: #35256

Apricot, múltkor a Merrimancot ünnepelted ugyanézért, hátha nem a tapasztalaton műlt tavaly ősszel sem

Re: élménybeszámoló

#35264 exmnbs1 Előzmény: #35262

nekem viszont sokat elmond egy cégről, és ezzel más is van így

Elhajtott befektető, aféle városi legenda, maj bejelentkezik akkor elhiszem

Re: élménybeszámoló

#35263 exmnbs1 Előzmény: #35258

Még egy RG féle per a Fruit-of-Loommal, kv doksi utolsó oldal....(((

Re: élménybeszámoló

#35262 Krumenaker Előzmény: #35260

Az a baj, hogy jött befektető, de elhajtották. Rugalmatlanok és mohók voltak.

Nem arról szól a történet, hogy 4000-ről lement 67-re az árfolyam, ez csak egyetlen mozgás a 18 éves charton. Folyamatosan gondoskodtak róla, hogy történések legyenek a cég körül, hírekre mozgott az árfolyam le és fel. Izlés kérdése, én speciel szeretem, ha mozog az árfolyam. Csúcson venni és mélyben eladni bármelyik részvénynél lehet.

Re: élménybeszámoló

#35261 exmnbs1 Előzmény: #35260

Egy érdekesség a Helix záloglevélt bocsátott ki Fund. Biztosíték az összes szavazati jog. Bexarok((((( És innentől ki is szavaz?

Re: élménybeszámoló

#35260 exmnbs1 Előzmény: #35258

4000-ről miért ment le 67-re? Elttapsolták a kisbüfik pénzét.

Ezek a nevek nagyon rosszul csengenek, ezért nem jött Geni befektető a legnagyobb Solar Boom idején a támogatások ellenére......

Re: élménybeszámoló

#35259 exmnbs1 Előzmény: #35256

Óriási botrány lesz, hiába próbálják tőletek ebben a "ralliban" össze gyüjteni azt a 2.6m USD-t a Cogenco feltőkésítésére, Fund megsegítésére

Re: élménybeszámoló

#35258 Krumenaker Előzmény: #35244

Menet közben a jogszabályi tényállás is megszünt, ami alapján perbe fogták.

Semmi kirívó nem történt a Novotrade életében. Jól mosott, folttalan ruha ez a cég, amellyel bármilyen elképzelést flottul fel lehet öltöztetni :)

Re: élménybeszámoló

#35257 exmnbs1 Előzmény: #35253

milyen érdekes, tavaly Solar Hungary KFT elvesztette tőkéjét eközben RG cége újabb 2, Fund pedig 381m hitelt vett fel a cégtől((((((((

Enélkül magyar lány nem dőlt volna be...........