Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

"Ebből még bármi lehet, …

#349165 zeeh_

"Ebből még bármi lehet, a pénteki mozgás mindenesetre nem túl biztató. A technikai indikátorok akár egy lefelé mozgást sem zárnak ki, a hangulat azonban továbbra is pozitív. Amíg a 38,2 %-os Fibo-szint felett az árfolyam, a felfelé irány lehetőségét sem szabad elvetni, de most a kivárás lehet a legjobb taktika.

Támasz: 822 Ft (MA 50), 830 Ft (Fibo 38,2 %) | Ellenállás: 836 Ft (MA 21), 850 Ft"

Re: khm

#348820 jrezsi Előzmény: #348815

Ez engem nem vigasztal.

Egyébként mér nem ugrik meg a rába?

Csupa jó hír, vagy ezeket szerinted már beárazták?

khm

#348800 jrezsi

De jó is az okosoknak!

Ha ilyen egyszerű volna!

Veszünk olcsón aztán eladjuk, duzzogva, drárgán.

Áh, tegnap beálltam 820-…

#348787 Fornit

Áh, tegnap beálltam 820-ra.

Ma nem voltam, hagyhattam volna bent a megbízást. Forintoztam volna egy jót :)

Re: nincs cím

#348786 zeeh_ Előzmény: #348716

Na, nemrég meg hirtelen előkerült egy jótékonykodó 3k-val, akinek odaadhatja bárki 835-ért a papírt. Ki fogják töretni szvsz jövő héten vagy még ma, de a ****ök egy leszúrás keretében kistoppoltak pár embert, engem is.

F.sza, 838.

Re: nincs cím

#348714 Capablanka Előzmény: #348701

na ez az....ezt látom én is....és fogalmam sincs, mi lesz...

inkább kitörés után kellett volna venni, persze ez mindig igaz

Re: nincs cím

#348695 zeeh_ Előzmény: #348694

Nem mintha, ez piaci volt a javából. 816 volt a legjobb vételi ajánlat utána egy ideig.

Bezzeg most már 832-n megy a pakk átadás, rohadjanak meg. Szvsz üzenet jellege lehetett ennek a bedobásnak. Utána egyből beálltak alá.

Ez most nem a szokásos unalmas péntek.

Re: nincs cím

#348694 Koffein Előzmény: #348691

Nem vagyok biztos benne, de mintha piacit nyomtak volna és ez nem nagyon tetszik.

Szerk: Ha elesik a 827 akkor az már ellenállásnak fog kinézni oszt irány ismét 800... :S

Re: nincs cím

#348691 zeeh_ Előzmény: #348689

Alkalmi vétel. :)

Ha 820-825 között álltál, akkor annyira azért nem rossz a helyzet.