Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

RÁBA fórum

"A december elején kudar…

#345910 zeeh_

"A december elején kudarcba fulladt emelkedési kísérlet után a 795-810 forint között oldalazott az árfolyam. Az idei év elején mutatkozó piaci optimizmust kihasználva ugyan megindult felfelé, de a 850 forintos szint ismét megállította, a múlt hét szerdán bekövetkezett fordulat óta csökkenés mutatkozik. A tegnapi napon a 835 forintos támasza alá zárt, ha nem sikerül visszakapaszkodni fölé, akkor a lecsorgás folytatódhat 820 forint irányába. "

http://profitline.hu/technika/elemzes/214666/Raba_technikai_elemzes

mi ez a 73.000. db? Vala…

#344889 Stoki

mi ez a 73.000. db? Valaki eladta, valaki meg megvette..:-)

Re: nincs cím

#344420 Capablanka Előzmény: #344341

köszi...pont így látom én is

egyelőre kívülről figyelem, én napos STS-ot használom legfontosabb indikátorként

tudom sokan nem szeretik az indikátoros kereskedést, de ez most eliott ponttal és 850 körüli ellenállással is egybe esik

Re: nincs cím

#344341 TrogerBroker Előzmény: #344324

Teljesült az eliot 8.-dik hullám. Ezzel le lett zárva a ciklus. Innen elvileg bármerre mehet, de mindenféleképpen ki kéne alakítani egy új bázist, vagy valami formációt mert így most csak a ködben tapogatózunk.... Tegnapi gyertya nem szép, és forgalom is volt alatta az elmúlt hetekhez viszonyítva. 830-825 alá nem nagyon kéne mennie...

Re: nincs cím

#344324 Capablanka Előzmény: #344201

a mai nap megint érdekes lesz...50 napos tartja-e

egy hullámot lefelé el tudok képzelni 825 körüli célárral

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#343967 Capablanka Előzmény: #343965

ezt már látom...(

na ma fordulós gyertya?...nap vége még messze van, de figyelni kell

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#343959 Fornit Előzmény: #343940

Tegnapi max nem 845 volt? Akkor megvan a rés 845-846

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#343938 Capablanka Előzmény: #343934

én még nem adom...fordulós jelzést nem látok még...

de feszült vagyok...)