Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: rég volt...

#336124 BudFox Előzmény: #334604

Olcsón ne add el nekik, ha kérik a Gardéniádat. :-))

a helyén már megépült a Duna Center...kis bevásárló udvar / pláza..van 8-10 üzlet, meg egy Aldi ::D

Re: rég volt...

#334611 Krumenaker Előzmény: #334607

Természetesen van. Koprofág hajlamaim vannak, minden szarba belenyúlok.

165-ön vettem belőle, aztán 99-100-on még pakoltam hozzá. És persze a rally elindításnál is kell majd még vennem, de ez nem most lesz, nem indítok egyelőre semmit, mert kedvezőtlen a hangulat.

Re: rég volt...

#334607 Sly-- Előzmény: #334605

Konzumod megvan még Krumi? Rég hallottunk arról a gyönyörűségről.:-))

Re: rég volt...

#334605 Krumenaker Előzmény: #334598

Bookline-ban is benne voltam. Szerintem ott Márki csinálta a rallyt, mert eszetlenül szabadult a részvénytől, öntött, mint az állat, nyomta lefelé az árat napokig, és aki képben volt, hogy mekkora tulajdoni hányadot borít, az megsaccolhatta, hogy mikor fog megállni az esés.

A Novotrade-re visszatérve: az volt az az időszak, amikor új nagytulajok jöttek, névértéken (500 forint) terveztek tőkeemelést, és profilváltásra is készültek. Akinek infoja volt, hogy ezek a tervek, vehetett gyakorlatilag rizikó nélkül. Én is úgy vettem, hogy napokig nem volt kötés a papírban, se előttem, se utánam. Ebből is látszik, hogy kiszivárogtatás nem nagyon volt.

Ha majd a Genya árfolyama eljut olyan szintekre, ahol napokig nincs benne kötés, akkor figyelőlistára fogom venni :)

Re: rég volt...

#334604 Krumenaker Előzmény: #334596

Nos, Gardéniából van még 1 darab részvényem, 6 forinton vettem. Valószínűleg még mindig nem történt meg a cég végelszámolása, mert különben megkerestek volna már, hogy mennyit ér kp-ben a brutális részvénycsomagom.

Re: rég volt...

#334599 JP Előzmény: #334598

Na és a tvnetworkbe annó, ki akadályozgatta a rallykat, nem tudod? :-)

u.i. főleg hogy illikvid volt, és ezer darabokkal elrontották a napomat :-)

Re: rég volt...

#334598 Kissherceg Előzmény: #334597

momentum eltánt, pedig Én is kerestem... Egyébként ő csinálta a rallykat, booklineban is sztm :)

Re: rég volt...

#334597 JP Előzmény: #334592

:-)

Momentumtrader szokott még odajárni, írkálni? ...spec a tvnetworkot köszönhetem neki

Re: rég volt...

#334595 exmnbs1 Előzmény: #334592

ma végeztem egy kis számítást

a ma reggeli kb 240-es átlaghoz hosszasan 150-es árfolyam kéne

és még ott sem tudnának szvsz ajánlatot tenni, 1.3 mrd ha lett volna, akkor nem léptek volna be genyába a bányászbékák

Re: rég volt...

#334594 exmnbs1 Előzmény: #334592

ma végeztem egy kis számítást

a ma reggeli kb 240-es átlaghoz hosszasan 150-es árfolyam kéne

és még ott sem tudnának szvsz ajánlatot tenni, 1.3 mrd ha lett volna, akkor nem léptek volna be genyába a bányászbékák

rég volt...

#334592 Krumenaker

Amikor először vettem ebből a papperből, még Novotrade néven futott, és 195 forinton szálltam be. Ez kb. öt évvel ezelőtt volt. Fingom nem volt róla, mi a szösz ez a cég, de momentumtrader nevő nick leadta a fülest egy másik tőzsdei portálon, hogy érdemes belenyúlni. Érdemes volt. 420-on szálltam ki.

Mivel anno ilyen rendesek voltak hozzám, én is rendes leszek most, és szólok, hogy ne vegyen belőle senki :)