Ha már Rebekah del Rio-t emlegettem:
Rebekah Del Rio - Llorando
Nem gondoltam volna h a reklámtévék sztárgyáraiból vmi ilyesmi kikerülhet mint ez a szám. Jobb mint minden előző változata, -szerintem. Rebekah del Rio jutott róla az eszembe.
3.00 perctől felpörgeti egy kicsit:)))
Ez olyan mintha a plaza revolucionon vették volna fel egy május 1 ünnepség zárásakor, a közönség közreműködésével.
Szokásommal ellentétben beleolvastam a nyugdíjpénztár-topicba napközben, ottani muzikális linkelésedről nekem is pont ez a zene jutott eszembe, bár a számomra ismert zenei változat:
Carlos Puebla - Hasta siempre
Es como el Che :-)