Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Viktornak. :)

Fornit Előzmény: #332982

Ez olyan mintha a plaza revolucionon vették volna fel egy május 1 ünnepség zárásakor, a közönség közreműködésével.

Szokásommal ellentétben beleolvastam a nyugdíjpénztár-topicba napközben, ottani muzikális linkelésedről nekem is pont ez a zene jutott eszembe, bár a számomra ismert zenei változat:

Carlos Puebla - Hasta siempre

Es como el Che :-)