Re: Viktornak. :)
Fornit Előzmény: #332982Ez olyan mintha a plaza revolucionon vették volna fel egy május 1 ünnepség zárásakor, a közönség közreműködésével.
Szokásommal ellentétben beleolvastam a nyugdíjpénztár-topicba napközben, ottani muzikális linkelésedről nekem is pont ez a zene jutott eszembe, bár a számomra ismert zenei változat:
Carlos Puebla - Hasta siempre
Es como el Che :-)