Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: Janicsák Veca - Most múlik pontosan

#334376 Fornit Előzmény: #333923

Ha már Rebekah del Rio-t emlegettem:

Rebekah Del Rio - Llorando

Janicsák Veca - Most múlik pontosan

#333923 Fornit

Nem gondoltam volna h a reklámtévék sztárgyáraiból vmi ilyesmi kikerülhet mint ez a szám. Jobb mint minden előző változata, -szerintem. Rebekah del Rio jutott róla az eszembe.

Re: Viktornak. :)

#333069 Fornit Előzmény: #332982

Ez olyan mintha a plaza revolucionon vették volna fel egy május 1 ünnepség zárásakor, a közönség közreműködésével.

Szokásommal ellentétben beleolvastam a nyugdíjpénztár-topicba napközben, ottani muzikális linkelésedről nekem is pont ez a zene jutott eszembe, bár a számomra ismert zenei változat:

Carlos Puebla - Hasta siempre

Es como el Che :-)

Buli van a nyugdíjasotth…

#332522 Fornit

Buli van a nyugdíjasotthonban!

Herr General - Alkohol az életem