Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1012

Re: nincs cím

#329759 matgab Előzmény: #329746

engem annyira nem szeret, mert csak az áhított shortmennyiség fele teljesült 21969-en...

Re: jk

#329757 kelvin Előzmény: #329753

Na a forgalom már kb annyi 1 óra után mint tegnap egész nap, kell még hozzá egy kicsi, de ez elgondolkodtató, akkor is.

Re: nincs cím

#329754 Csilla76 Előzmény: #329746

én is szívom a fogam..mit csináljak most ? realizáljam a bukómat, hogy aztán fentebb menjen?

Re: nincs cím

#329746 Kezdő Előzmény: #329733

Hát fiúk (és Csilla) engem megölelt a Jóisten tegnap este, hogy 1 pont híján nem ment el a shortom.

Re: nincs cím

#329740 BudFox Előzmény: #329738

most gondolkozom....lehet hogy 21601 -re.....

de szerintem fölösleges is stopot rakni...17.000 lesz rövid időn belül

Re: nincs cím

#329733 BudFox Előzmény: #329727

Aki mer az nyer :-)) tegnap jó hogy áthoztunk mindent :-))

lehet hogy beállítok egy Stopot.