engem annyira nem szeret, mert csak az áhított shortmennyiség fele teljesült 21969-en...
engem annyira nem szeret, mert csak az áhított shortmennyiség fele teljesült 21969-en...
Na a forgalom már kb annyi 1 óra után mint tegnap egész nap, kell még hozzá egy kicsi, de ez elgondolkodtató, akkor is.
én is szívom a fogam..mit csináljak most ? realizáljam a bukómat, hogy aztán fentebb menjen?
én akkor jobban szívok:-( nem merem dobni a longot, csak fentebb..
Hát fiúk (és Csilla) engem megölelt a Jóisten tegnap este, hogy 1 pont híján nem ment el a shortom.
500 felettről volt egy próba,azt kihajítottam...most short,szval lehet hogy lesz koriga :D
Ne stopot rakj, allj be 20K-ra visszavenni. Csak meglesz meg ma! :)))
most gondolkozom....lehet hogy 21601 -re.....
de szerintem fölösleges is stopot rakni...17.000 lesz rövid időn belül
hát ez nem akar nagyon emelkedni, lehet, hogy dobni kellene a longot?
Aki mer az nyer :-)) tegnap jó hogy áthoztunk mindent :-))
lehet hogy beállítok egy Stopot.
Az hónap elsejétől végéig, vagy a beugrástól tart 1 hónapig.
leírtam ma is:)