Regisztráció Elfelejtett jelszó

Ricsi módszere

Mielőtt elszabadulnának …

#314674 Ricsi

Mielőtt elszabadulnának az indulatok...

Történt itt olyan, valaki leírt valamit, más elolvasta, akár bejelentkezés nélkül, kimásolta, és feltette máshová, mint saját szellemi termék.

Én nem féltem azt, amit leírtam, tőlem mindenki előadhatja, hogy ő jött rá, de nem akarnám, hogy mindenféle oldalra ez felkerüljön. Nem mindenkit ismerek itt személyesen, de akik itt tényleg írogatnak, azokról ezt nem feltételezem, ezért is mondtam, mindenkinek szívesen elküldöm.

Szeretném, ha ez nem lenne tovább vita tárgya, köszönöm szépen.

Frankó, a hozzászólásaid…

#314657 Netmaster

Frankó, a hozzászólásaidat is törölgetni fogod utólag?

Re: Művedet akarjuk!

#314626 -sabe Előzmény: #314616

Szia,

Érdekelne a módszered, látom lekerült az oldalról:

ckomac@gmail.com

Üdv,

sabe

Tiltakozom! A jó dolgo…

#314623 zeeh_

Tiltakozom!

A jó dolgokat meg kell őrizni az utókornak. :)

Re: Művedet akarjuk!

#314616 Ricsi Előzmény: #314057

Most estem haza Rómából, eddig nem tudtam válaszolni.

Ittenieknek nyilvános, vendégeknek nem akarom mutatni, mert ...

Egyszer már leírtam az okát. Akinek kell, nyomjon PÜ-n egy mailcímet, szívesen elküldöm.

Művedet akarjuk!

#314035 Csusza

Mé' tüntetted el? Épp ma ajánlottam valakinek, hogy olvassa el, erre már nem elérhető. :-(

Privátban is jó lenne, ha nem akarod újra nyilvánossá tenni.

Re: gubanc

#305831 Kissherceg Előzmény: #292255

igen, nekem is yachtom lenne a földközi tenger közepén, inkább telefonálgatnék :))) (városi legendát teretmtünk belőled:)))

Én elolvastam akkor, de …

#300565 Chaby

Én elolvastam akkor, de nem mélyültem el benne, gondoltam később is megtalálható majd. Ha megvan még az írás elküldenéd privátban? Köszönöm

Re: gubanc

#292255 Ricsi Előzmény: #292242

Én telefonálós vagyok, és szerintem annak is csak előnye van...

Nem vagyok idekötve, majd hív a broki, ha történik valami.

Re: gubanc

#292242 StLui Előzmény: #292228

Az szép, ilyet még nem is hallottam, sőt olyat se halottam aki hallott már ilyet :)))

Szóval ez a sima Eq-os díj ezt nyilván tudod, kis tételnél nem is erőlködök egyelőre olcsóbbat keresni, amit olcsóbbat hallottam az mind telefonálós volt, na azt nem szeretném. Viszont a spread megmarad Neked is, igaz most is néztem nem volt 30 sem hanem csak 10 és volt mindkét oldalon kb 30-30 konti. Szóval összesen 30-ba biztos beleférsz, ez azért tényleg komoly előny! Én eddig, mint Időjós, ezrekre tettem a stoppot de azért többször csináltam közben részzárást, és valahogy csak a longot tudom erőltetni index-részvény esetén. Ezért szeretem a forexet, ott egyenlőbb a két irány esélye.

Re: gubanc

#292228 Ricsi Előzmény: #292226

:)))

Látom hogy új vagy, nekem 5 pont a nyitási és 5 pont a zárási jutalékom is :) Tehát az összes költségem 10 pont, és nem 100 :)

Az ész arra kell, hogy ne nyiss értelmetlenül pozit.

Egyébként rv esetén az első zárás 1%, a többi meg 7%. Ez itt is beleférne, csak ..